عصر آذربایجان

گزارش خبر

چرا فعاليت انجمن کانگ فوتوآ 21 در زنجان قانوني نيست

1398/07/15

گروه گزارش: فعاليت انجمن کانگ فوتوآ 21 در زنجان رد حالي غيرقانوني عنوان مي‌شود که دست‌اندرکاران اين انجمن اصرار دارند که تمام فعاليت‌هايشان قانوني است.فعاليت انجمن کانگ فوتوآ 21 در استان زنجان در حالي حاشيه ساز شده که مسئولان اين انجمن اصرار دارند که تمام فعاليت‌هايشان جنبه قانوني دارد اما اداره کل ورزش و جوانان اسنان زنجان بر غيرقانوني بودن اين فعاليت‌ها تاکيد دارد به طوري که علي خليلي در جمع خبرنگاران فعاليت اين انجمن را غيرقانوني دانسته بود.

حميد بيگدلي مسئول اين انجمن با بيان اينکه از وزارت کشور و استانداري مجوز دارد عنوان مي‌کند که مديرکل ورزش و جوانان به دليل ناآشنا بودن به اين مجموعه و استان از غيرقانوني بودن اين انجمن سخن گفته است.اما محمدعلي حمزه پور معاون ورزش و جوانان استان زنجان در جديدترين اظهار نظر در خصوص اين انجمن عنوان کرده است که  فعاليت انجمن کونگ فو تو آ ??خارج از قوانين وزارتي است.وي تاکيد کرده است که غيرقانوني بودن فعاليت انجمن کونگ فو تو آ ?? از سوي وزارت ورزش و جوانان به صورت مکتوب اعلام شده است.معاون ورزشي اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان اعلام کرد: غيرقانوني بودن فعاليت انجمن کونگ فو تو آ ?? از سوي وزارت ورزش و جوانان به صورت مکتوب اعلام شده است و اين اداره کل به عنوان زير مجموعه اين وزارتخانه،اجازه فعاليت به اين انجمن را نمي دهد.محمدعلي حمزه پور افزود: باتوجه به اينکه وزارت ورزش و جوانان و فدراسيون کونگ فو و هنرهاي رزمي کشور، فعاليت اين انجمن را غيرقانوني مي داند بنابراين لازم است اعضاي آن دست از  فعاليت بردارند که در غير اين صورت اگر مساله اي پيش آيد به عنوان مسئول بايد در برابر قانون پاسخگو باشند. 
وي با بيان اينکه به دفعات به مسئولان اين انجمن در خصوص غيرقانوني بودن فعاليت در اين سبک، تذکر داده شده است،  اظهار داشت: متاسفانه به رغم تذکرات ارايه شده به انجمن، چند باب باشگاه (يکي - دو باشگاه) در سطح استان زنجان در سبک کونگ فو تو آ ?? فعاليت مي کنند در حاليکه اين باشگاه ها نيز فاقد مجوز قانوني هستند و براساس دستورالعمل ها و قوانين و مقررات باشگاه ها براي فعاليت ورزشي نياز به کسب مجوز از اين اداره کل را دارند.
پيش تر، دبير ستاد نظارت بر امور باشگاه هاي هيات پزشکي ورزشي استان زنجان نيز گفته بود: فعاليت سبک رزمي کونگ فو توآ ?? در زنجان غيرقانوني است که در صورت مشاهده نسبت به پلمپ باشگاه مربوط اقدام خواهد شد.عذرا واسعي رئيس اداره  ورزش و جوانان شهرستان زنجان نيز بيان اينکه هيچ باشگاه ورزشي حق فعاليت بدون مجوز را ندارد اظهار داشت بود: براساس دستورالعمل وزارت ورزش و جوانان، باشگاه هاي ورزشي که در قالب انجمن فعاليت مي کنند بايد از سوي ستاد ساماندهي سبک هاي رزمي اين وزارتخانه مجوز دريافت کنند. به گزارش عصرآذربايجان به نقل از موج رسا، وي افزوده است: در مرحله نخست به آن دسته از باشگاه هاي ورزشي که در رشته هاي غيرمجاز فعاليت دارند، تذکر داده شده و از مسئولان آن تعهد گرفته مي شود تا به فعاليت خود ادامه ندهند و هر باشگاهي که نسبت به تذکرات و تعهدات بي توجه باشد در اين صورت از طريق اماکن نيروي انتظامي برخورد قانوني صورت گرفته و نسبت به پلمپ اقدام خواهد شد.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها