عصر آذربایجان

گزارش خبر

اقدامات لازم پدافند غیرعامل در حوزه‌ی زیستی، شیمیایی و سایبری در تبریز انجام شده است

1398/08/06

مدیرکل پدافند غیرعامل آذربایجان شرقی گفت: اقدامات لازم از سوی پدافند غیرعامل در حوزه‌ی زیستی، شیمیایی و سایبری تبریز انجام شده است.

 

 

هاشم علايي در آيين برگزاري نخستين رويداد دانش آموزي استاندارد در استان اردبيل اظهار داشت: رويداد دانش آموزي ايده‌هاي نوآورانه دانش‌ آموزان در راستاي ترويج استاندارد براي اولين بار در سطح استان اردبيل برگزار شد.

وي ترويج استاندار در ميان دانش‌آموزان استان اردبيل را مهم‌ترين و اساسي‌ترين محور برگزاري اين رويداد عنوان کرد و افزود: هدف از برگزاري اين رويداد استفاده از نيروي فکري دانش آموزان نخبه براي ترويج و اشاعه فرهنگ استاندارد در بين مردم و آشنايي عمومي با مفاهيم استاندارد است.

علايي دانش ‌آموزان را در ترويج استفاده از کالاي استاندارد در سطح جامعه داراي نقش بسيار ويژه‌اي دانست و تصريح کرد: دانش ‌آموزان در ترويج استفاده از کالاي استاندارد در سطح جامعه داراي نقش بسيار ويژه‌اي هستند و اين قشر از جامعه که به عنوان همياران استاندار شناخته مي‌شوند مي‌توانند با ايجاد روحيه مطالبه‌گري کالاها و خدمات استاندارد در بين خانواده‌ها گامي اساسي در اين راستا بردارند.

مديرکل استاندارد استان اردبيل از حضور 30 نفر از دانش‌آموزان دوره متوسطه دوره دوم مدارس استان اردبيل در اين رويداد خبر داد و بيان کرد: در اين رويداد محوري استاندارد دانش‌آموزي که با حضور و مشارکت 30 نفر از دانش‌آموزان دوره متوسطه دوره دوم مدارس استان اردبيل برگزار شد 5 تيم به صورت 6 نفره از اين دانش‌آموزان در خصوص نحوه ترويج استاندارد و ايجاد روحيه مطالبه‌گري در بين شهروندان به فعاليت مشغول شدند.

وي با بيان اينکه دانش‌آموزان مي‌توانند مطالبات خود را در خصوص استاندارد به ما برسانند اظهار کرد: جلوگيري از توزيع خوراکي‌هاي غير استاندارد در بوفه‌هاي مدارس و استفاده از سامانه پيام کوتاه 10001517 از جمله مواردي است که دانش آموزان با توجه به آن مي‌توانند مطالبه‌گري کنند.

 

منبع : ایسنا

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها