عصر آذربایجان

گزارش خبر

مسوولان مقدمات راهپیمایی خودرویی روز قدس را فراهم کنند

امام جمعه ارومیه:

1399/02/28

عصر آذربایجان- نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره برلزوم برگزاری راهپیمایی روز قدس به عنوان تدبیر حکیمانه امام راحل (ره) گفت: مسوولان، مقدمات برگزاری راهپیمایی خودرویی را طی این روز در استان فراهم کنند.

عصر آذربايجان- نماينده ولي فقيه در آذربايجان‌غربي و امام جمعه اروميه با اشاره برلزوم برگزاري راهپيمايي روز قدس به عنوان تدبير حکيمانه امام راحل (ره) گفت: مسوولان، مقدمات برگزاري راهپيمايي خودرويي را طي اين روز در استان فراهم کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمهدي قريشي در جلسه هماهنگي مسوولان اجرايي برگزاري روز قدس در آذربايجان‌غربي افزود: امسال با توجه به شيوع بيماري کرونا و هجمه دشمنان براي تحت تاثير قرار دادن روز قدس، بايد گراميداشت اين روز مهم با قدرت و قوت در کشور و استان برگزار شود.

وي اضافه کرد: راهپيمايي خودرويي با توجه به شرايط موجود مي‌تواند بسيار مناسب بوده که بايد در اين خصوص، برنامه‌ريزي لازم صورت گيرد.

وي بر لزوم تبليغ گسترده و منسجم راهپيمايي خودرويي تأکيد کرد و ادامه داد: اهميت روز قدس را بايد به خوبي تبليغ کنيم  و استفاده از نمادهاي مقاومت و روز قدس به ويژه تمثال شهيد حاج قاسم سليماني به عنوان شهيد قدس نيز بايد مد نظر باشد تا جلوه خوبي را در اين مراسم شاهد باشيم.

نماينده ولي فقيه در آذربايجان‌غربي تاکيد کرد: حضور در راهپيمايي روز قدس به عنوان حمايت از مستضعفان يکي از وظايف شرعي همه مسلمانان جهان و عمل به آموزه‌هاي قرآني و ديني است.

حجت الاسلام قريشي بيان کرد: بايد در جمعه آخر هفته جاري، با حضور در اين راهپيمايي و حمايت از مردم مظلوم فلسطين، وظيفه خود را بخوبي ادا کرده و نبايد در اين خصوص کوتاهي وجود داشته باشد.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها