عصر آذربایجان

گزارش خبر

تراکتور در آمادگی کامل قرار دارد/ تست کرونای ۴ بازیکن‌مان مثبت شد

مدیرعامل باشگاه تراکتور :

1399/03/23

عصر آذربایجان-مدیرعامل باشگاه تراکتور با اشاره به آمادگی بازیکنان این تیم از مکاتبه با فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای مهیاکردن زیرساخت‌های لازم برای برگزاری مسابقات خبر داد.

عصر آذربايجان-مديرعامل باشگاه تراکتور با اشاره به آمادگي بازيکنان اين تيم از مکاتبه با فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ براي مهياکردن زيرساخت‌هاي لازم براي برگزاري مسابقات خبر داد.

 مير معصوم سهرابي، مديرعامل باشگاه تراکتور در گفت‌وگو با بخش خبري شبکه استاني سهند، در خصوص شرايط برگزاري تمرينات اين تيم اظهار داشت: از زماني که فدراسيون فوتبال، ستاد مبارزه با کرونا و سازمان ليگ ابلاغ کردند که باشگاه‌ها مي‌توانند تمرينات خود را آغاز کنند، تمرينات تراکتور به منظور حفظ آمادگي بازيکنان با تمام قدرت و با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي به صورت انفرادي و گروه‌هاي چند نفره آغاز شد.

وي ادامه داد: اگر بازيکن حرفه‌اي به مدت 2-3 ماه تمرينات خود را پيگيري نکند هم از نظر اضافه وزن و هم از نظر فني دچار مشکل مي‌شود. بر همين اساس درب‌هاي باشگاه به روي بازيکنان باز شده و زمين‌هاي تمرين را در اختيار آن‌ها قرار داديم تا تمرينات خود را زير نظر کادر فني انجام دهند.

مديرعامل تراکتور در خصوص رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي توسط اين باشگاه گفت: در اين راستا ابتدا دو تست خون از بازيکنان گرفته شد که 4 بازيکن ما مشکوک به کرونا بودند، سپس تست PCR از آن‌ها گرفته شد که خوشبختانه نتيجه تست تمام اعضاي تيم منفي بود. بعد از آن تمرينات به صورت انفرادي و گروهي ادامه داشت.

سهرابي افزود: طبق پروتکل‌هاي ابلاغي، دو روز قبل نيز بار ديگر تست PCR از اعضاي تيم گرفته شد که متأسفانه اين بار جواب تست 6 نفر از اعضاي تيم که 4 نفر از آن‌ها بازيکن، يک نفر از کادر فني و يک نفر از کادر پزشکي بودند، مثبت اعلام شد.

وي در رابطه با برنامه باشگاه تراکتور براي ادامه ليگ نوزدهم خاطرنشان کرد: بيانيه 4 باشگاه خصوصي در خصوص شرايط برگزاري مسابقات ليگ برتر، گفت: ما شرايطي را به مالک و هيئت‌مديره باشگاه اعلام کرده‌ايم که اگر دغدغه‌هاي موجود در خصوص سلامتي بازيکنان رفع و زيرساخت‌هاي لازم براي برگزاري مسابقات مهيا نشود، همچنان روي مواضع خود پافشاري مي‌کنيم و اکنون منتظر برخي اقدامات از سوي فدراسيون فوتبال هستيم.

"موافق ادامه ليگ نيستيم" سهرابي با بيان اين جمله گفت: تيم ما از تمام تيم‌ها قدرتمندتر بوده و تمريناتمان را قبل از ساير تيم‌ها آغاز کرديم. به همين دليل از نظر آمادگي بازيکنان شرايط بسيار خوبي داريم. اما دغدغه‌ي ما حفظ سلامت بازيکنان است.

 وي در خصوص شرايط بازيکنان خارجي تراکتور، خاطرنشان کرد: متأسفانه چند بازيکن ما در خارج از کشور هستند. جفرسون يوري و حمزويي به دليل شرايط قرنطينه در کشورهايشان مانده‌اند و امکان سفر ندارند، حتي دو بار بليت حمزويي کنسل شده است. از طرفي بازيکنان برزيلي براي خروج از اين کشور و سفر به تبريز بايد به کشور ثالث رفته و بعد از طي دوران قرنطينه به کشورمان سفر کند.

مديرعامل تراکتور در خصوص شرايط اشکان دژاگه اظهار داشت: باتوجه به آمار رو به رشد مبتلايان به کرونا در کشورمان، دژاگه نگران سلامت خانواده خود بوده و از کادر فني درخواست کرده تا فعلاً در آلمان مانده و تمريناتش را به صورت اختصاصي انجام دهد.

سهرابي با تأکيد بر اينکه در صورت ابتلاي 5 بازيکن يک تيم به کرونا، مسابقات آن تيم برگزار نمي‌شود، ادامه داد: انصراف تيم‌هاي خصوصي در صورت فراهم نبودن شرايط، بر اساس قوانين فيفا و اي اف سي خواهد بود. اگر مسئولان مربوطه و فدراسيون فوتبال تضمين دهد، ما در خدمتشان هستيم و مشکلي نداريم.

وي در پايان گفت: تراکتور جزو تيم‌هاي بالاي جدول بوده و با توجه به تمرينات انفرادي و گروهي انجام‌شده، آماده بازي هستيم. با اين حال سلامت بازيکنان در فصل فعلي و آتي براي ما مهم است، چرا که کيفيت يک بازيکن در صورت ابتلا به کرونا، پايين مي‌آيد. بر همين اساس با فدراسيون و سازمان ليگ مکاتبات لازم را انجام داده‌ايم و منتظر پاسخ آن‌ها هستيم. اگر شرايط مهيا شود در خدمتشان خواهيم بود اما در غير اين صورت، تصميمات هيئت‌مديره و مالک باشگاه را اجرا مي‌کنيم.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها