عصر آذربایجان

گزارش خبر

زنجان با مشکل تأمین "تخم‌مرغ" روبه‌رو است

زنجان با مشکل تأمین "تخم‌مرغ" روبه‌رو است

1399/12/16

عصر آذربایجان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه "میوه‌های سیب و پرتغال برای توزیع در ایام پایانی سال از استان‌های مازندران و ارومیه به میزان کافی خریداری شده است" گفت: با مشکل تأمین تخم‌مرغ روبه‌رو هستیم.

عصر آذربايجان-  رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان زنجان با بيان اينکه "ميوه‌هاي سيب و پرتغال براي توزيع در ايام پاياني سال از استان‌هاي مازندران و اروميه به ميزان کافي خريداري شده است" گفت: با مشکل تأمين تخم‌مرغ روبه‌رو هستيم.

جواد تاراسي اظهار داشت: مشکلي در زمينه کمبود ميوه شب عيد وجود ندارد و خوشبختانه تا به اين لحظه پرتغال 600 تن و سيب 400 تن در انبارها وجود دارد و به زودي در سطح بازار توسط سازمان صمت توزيع خواهد شد.

وي با بيان اينکه اين ميوه‌ها از استان‌هاي مازندران و اروميه براي توزيع در ايام پاياني سال خريداري شده است، تصريح کرد: به لطف خدا اميدواريم در زمينه کمبود ميوه در ايام پاياني مشکلي نداشته باشيم.

رئيس سازمان جهاد کشاورزي استان زنجان با اشاره به قيمت‌گذاري اين ميوه‌ها گفت: سازمان صمت و اتاق اصناف به زودي در زمينه قيمت‌گذاري ميوه سيب و پرتغال قيمت‌گذاري خواهند کرد ولي آنچيز که مسلم است قطعا قيمت اين ميوه‌ها نسبت به بازار ارزان خواهد بود.

وي در ادامه به توزيع مرتب نهاده‌هاي دامي به مرغداران اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با برنامه‌ريزي که انجام شده است تا ماه رمضان هيچ‌گونه کمبودي در زمينه کمبود مرغ نخواهيم داشت و حتي روزانه 30 تن مرغ با قيمت تنظيم بازار به استان تهران صادر مي‌کنيم.

تاراسي در پايان گريزي به کمبود تخم‌مرغ در استان زد و افزود: متاسفانه در زمينه تامين تخم‌مرغ با مشکل مواجه هستيم چرا که نياز بازار استان بيشتر از توليد تخم مرغ است و همواره مجبور هستيم از استان‌هاي همجوار تخم‌مرغ وارد کنيم. اميدواريم بتوانيم با راه‌اندازي واحدهاي توليدي جديد اين مشکل را در استان مرتفع کنيم.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها