عصر آذربایجان

گزارش خبر

سوء مدیریت و نابخردی برخی از مسئولان عامل اصلی مشکلات معیشتی است

سوء مدیریت و نابخردی برخی از مسئولان عامل اصلی مشکلات معیشتی است

1400/03/08

عصر آذربایجان- فرمانده سپاه شهداء آذربایجان‌غربی گفت: سوء مدیریت در برخی از نهاد‌ها و نابخردی برخی از مسئولان سبب مشکلات معیشتی فراوانی در میان مردم شده است اما مردم صبور نظام جمهوری اسلامی همیشه حامی نظام جمهوری اسلامی هستند.

عصر آذربايجان- فرمانده سپاه شهداء آذربايجان‌غربي گفت: سوء مديريت در برخي از نهاد‌ها و نابخردي برخي از مسئولان سبب مشکلات معيشتي فراواني در ميان مردم شده است اما مردم صبور نظام جمهوري اسلامي هميشه حامي نظام جمهوري اسلامي هستند.

 سردار حبيب شهسواري در نشست رؤساي دانشگاه‌ها، مراکز و مؤسسات آموزش عالي و فرماندهان سپاه‌ها، نواحي بسيج سراسر استان که با حضور و حميد بالايي جانشين سازمان بسيج دانشجويي کشور در سالن جلسات دوم آذر ناحيه بسيج دانشجويي برگزار شد اظهار داشت: دشمنان نظام جمهوري اسلامي نقشه‌اي کامل و راهبردي براي شکست نظام مقدس جمهوري اسلامي در جنگ تحميلي تهيه کرده بود که جز با عنايت و فضل پروردگار و هدايت‌هاي امامين انقلاب اسلامي نمي‌توانست بر آن فراغ آيد که ريشه‌ در حقانيت و الهي بودن نظام جمهوري اسلامي دارد.

سردار حبيب شهسواري افزود: امروزه دشمنان نظام جمهوري اسلامي دشمني خود را از طريق تحريم‌هاي ظالمانه به مردم نظام جمهوري اسلامي نمايان مي کند.

وي با اشاره به مشکلات کشور تصريح کرد: سوء مديريت در برخي از نهاد‌ها و نابخردي برخي از مسئولان سبب مشکلات معيشتي فراواني در ميان مردم شده است اما مردم صبور نظام جمهوري اسلامي هميشه حامي نظام جمهوري اسلامي هستند.

 فرمانده سپاه شهداء استان آذربايجان‌غربي در خصوص مسئله انتخابات تصريح کرد: مردم هميشه حاظر در صحنه نظام جمهوري اسلامي بايد مثل هميشه به عرصه‌ حساس انتخابات وارد شوند و با مشارکت حداکثري و انتخاب فرد اصلح به رفع مشکلات کشور کمک کنند.

شهسواري در خصوص اتفاقات اخير و واکنش ها به تصميم شوراي نگهبان انقلاب اسلامي تاکيد کرد: مبنا شوراي نگهبان انقلاب اسلامي است و همه کساني که رد صلاحيت شده‌اند احترام به اين مبنا را بايد اولويت خود قرار دهند.

 

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها