عصر آذربایجان

گزارش خبر

دشمنان به دنبال تضعیف جمهوری اسلامی در انتخابات پیش‌رو هستند

دشمنان به دنبال تضعیف جمهوری اسلامی در انتخابات پیش‌رو هستند

1400/03/14

عصر آذربایجان- امام جمعه ارومیه گفت: در انتخابات آینده دشمنان به دنبال کاهش مشارکت مردم و تضعیف جمهوری اسلامی هستند تا مقبولیت نظام را خدشه‌دار کنند بنابراین جبهه حق و باطل در انتخابات کاملا مشخص است.

عصر آذربايجان- امام جمعه اروميه گفت: در انتخابات آينده دشمنان به دنبال کاهش مشارکت مردم و تضعيف جمهوري اسلامي هستند تا مقبوليت نظام را خدشه‌دار کنند بنابراين جبهه حق و باطل در انتخابات کاملا مشخص است.

حجت‌الاسلام والمسلمين سيد مهدي قريشي در خطبه‌هاي نماز جمعه امروز اروميه، ضمن تسليت رحلت جانگذار امام خميني (ره)، به ويژگي‌هاي اساسي ايشان اشاره کرد و اظهار داشت: يکي از ويژگي‌هاي اساسي ايشان ارتباط محکم با پروردگار متعال بود که تا آخر عمر اين ارتباط را حفظ کرد.

وي افزود: بنابراين ايشان بنابر ترسي که از خداوند داشتند در مقابل استکبار جهاني ايستادگي و انقلاب اسلامي را به پيروزي رساندند.

امام جمعه اروميه بيان کرد: امام راحل(ره) با اين عظمت الگو، اسوه ساده‌زيستي بود و همه جوانان، نسل جديد بايد با خصوصيات اخلاقي ايشان بيشتر آشنا شده و از اين الگوي متعالي درس زندگي بياموزند.

وي با بيان اينکه حضور و مشارکت مردم در انتخابات مايه اقتدار نظام اسلامي است، اظهار داشت: اقتدار نظام اسلامي  با حضور مردم شکل مي‌گيرد که توطئه‌هاي مختلف مانند تحريم و مشکلات معيشتي در راستاي اين هدف شوم دشمنان برنامه‌ريزي مي‌شود تا حضور و مشارکت مردم را در صحنه‌هاي تصميم‌سازي کلان کشور کمرنگ‌تر کند.

قريشي عنوان کرد: در انتخابات آينده دشمنان به دنبال کاهش مشارکت مردم و تضعيف جمهوري اسلامي هستند تا مقبوليت نظام را خدشه‌دار کند بنابراين جبهه حق و باطل در انتخابات کاملا مشخص است اما دشمن با شبهه افکني و ايجاد مشکلات مي‌خواهد، افتخارات و دستاوردهاي انقلاب اسلامي را زير سوال ببرد.

نماينده ولي‌فقيه در آذربايجان‌غربي گفت: در طول تاريخ عدم ايستادگي و تبعيت نکردن از اميرالمومنين(ع) باعث تضعيف حکومت اسلامي شد که مردم و مسئولان بايد از اين قضيه درس بگيرند تا در دام حيله‌هاي دشمن گرفتار نشوند.

وي خاطرنشان کرد: با روشنگري و ايجاد انگيزه در مردم مطمئنا بار ديگر با مشارکت حداکثري حماسه ديگري براي جمهوري اسلامي اتفاق خواهد افتاد.

قريشي تاکيد کرد: در شرايط کنوني جامعه با توجه به اينکه مردم با مشکلات اقتصادي و تورم دست و پنجه نرم مي‌کنند مسئولان بايد با مديريت و برنامه‌ريزي تلاش کنند تا مشکلات آنان را حل و فصل کنند.

 

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها