عصر آذربایجان

گزارش خبر

38هزار میلیارد ریال در طرح‌های گردشگری اردبیل هزینه می‌شود

38هزار میلیارد ریال در طرح‌های گردشگری اردبیل هزینه می‌شود

1400/03/19

عصر آذربایجان-مدیرکل‌ میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل گفت: از سال 97تاکنون 188موافقت اصولی با 38هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری برای طرح ‌های گردشگری این استان صادر شده است.

عصر آذربايجان-مديرکل‌ ميراث‌ فرهنگي، گردشگري و صنايع ‌دستي استان اردبيل گفت: از سال 97تاکنون 188موافقت اصولي با 38هزار ميليارد ريال سرمايه‌گذاري براي طرح ‌هاي گردشگري اين استان صادر شده است.

 نادر فلاحي افزود: از اين تعداد 70مورد در سال 97، ?? مورد در سال 98، 41مورد در سال 99 و هشت مورد در سال 1400صادر  شده است.

او با اشاره به حجم سرمايه‌گذاري انجام‌شده در اين طرح‌ها اظهارکرد: در سال 97به ميزان 6 هزار و 616ميليارد ريال، در سال 98به ميزان 6هزار و 852ميليارد ريال، در سال 99به ميزان 13هزار و 876ميليارد ريال، در سال 1400به ميزان 10هزار و 688ميليارد ريال و در مجموع ?? هزار و 32ميليارد ريال براي اين طرح‌ها سرمايه‌گذاري شد.

فلاحي در مورد اشتغال پيش‌بيني شده براي طرح‌هاي سرمايه‌گذاري گفت: در مجموع با اجراي طرح‌هاي سرمايه‌گذاري براي 6هزار و 267نفر اشتغال پيش‌بيني شده، به طوري که از اين تعداد اشتغال2هزار و 253مورد مربوط به سال 97، يک هزار و 654مورد مربوط به سال ??، يک هزار و 533مورد مربوط به سال 99 و 827مورد نيز مربوط به سال‌جاري بوده است.

مديرکل‌ ميراث‌فرهنگي، گردشگري و صنايع‌دستي استان اردبيل با اعلام حمايت از طرح‌هاي سرمايه‌گذاري در استان ادامه داد: با هماهنگي‌هاي انجام شده و تفويض اختيارات به شهرستان‌ها موافقت اصولي براي طرح‌هاي سرمايه‌گذاري در کمترين زمان ممکن صادر مي‌شود.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها