عصر آذربایجان

گزارش خبر

ارتش مقتدر ایران معادلات جهانی را در منطقه برهم زده است

امام جمعه اردبیل:

1403/01/29

عصرآذربایجان- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: اقتدار ارتش ایران در منطقه سبب شده است تا بساط زیاده خواهان برچیده شده و معادلات منطقه ای بر هم بریزد.

آيت الله سيدحسن عاملي پيش از ظهر چهارشنبه در مراسم رژه روز ارتش جمهوري اسلامي ايران در اردبيل اظهار کرد: امروز ارتش ايران به يک ارزش پرهيبت و قدرت در منطقه تبديل شده و هيچ کس را توان رويارويي با آن نيست.

وي با اشاره به اينکه گوشه‌اي از تحرکات ارتش امروز در منطقه سبب رعب و وحشت در اردوگاه دشمن مي‌شود، خاطرنشان کرد: ارتش ايران با صلابت و صولت حيدري خود توانسته است معادلات کشورهاي فزون خواه را در منطقه برهم زده و سفره و بساط اين فزون طلبان را جمع کند.

نماينده مردم اردبيل در مجلس خبرگان رهبري با بيان اينکه در هشت سال دفاع مقدس ارتش ايران ارزشمندي خود را به منصه ظهور رساند، ادامه داد: انقلاب اسلامي ايران به ارتش هويت داد و در مقابل ارتش نيز در بزنگاه جهاد هشت سال دفاع مقدس توانست ارادت خود را به نظام اسلامي نشان دهند.

عاملي با بيان اينکه ارتش مقتدر ? سال دفاع مقدس را به نفع ايران تمام کرد، ادامه داد: هيمنه و قدرت ارتش در ? سال دفاع مقدس سبب شد تا اين جنگ به رغم تمام عداوت‌ها به نفع ايران تمام شود.

وي با اشاره به اينکه امروز ارتش جمهوري اسلامي ايران صيانت بزرگي براي کشور درست کرده است و دشمن حساب خاصي بر روي قدرت اين نيروي مقدر باز کرده است، خاطرنشان کرد: ارتش ايران در دنيا به يک ارتش آرماني تبديل شده و تمام عناصر آرماني شدن يک ارتش در ارتش ايران مشهود مي‌شود.

امام جمعه وجود فرمانده کل قوا را به عنوان يک شخصيت کامل و بينظير در رأس ارتش ايران ستودني عنوان کرد و گفت: امروز پادگان‌هاي ما به يک مدرسه و محل معنويت تبديل شده است و همه اين نعمات را مديون رهبري و درايت ايشان در اداره مدبرانه کشور هستيم.

نماينده مردم اردبيل در مجلس خبرگان رهبري با بيان اينکه ارتش در دوران پيروزي انقلاب اسلامي خدمات گسترده‌اي را به نظام کرد و در مقابل نظام نيز به ارتش بها و هويت داد، گفت: در هشت سال دفاع مقدس که ما درگير يک جنگ جهاني در مقياس کوچک بوديم رشادت‌هاي ارتش، سپاه و نيروهاي مسلح سبب شد تا قطعنامه سازمان ملل در نهايت به نفع ايران صادر شود.

 

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها