عصر آذربایجان

گزارش خبر

3700شعبه اخذ رأی برای انتخابات 1400 در آذربایجان شرقی پیش‌بینی شد

3700شعبه اخذ رأی برای انتخابات 1400 در آذربایجان شرقی پیش‌بینی شد

1400/02/25

عصر آذربایجان- رئیس هیئت نظارت بر انتخابات آذربایجان شرقی از افزایش تعداد شعب اخذ رأی متناسب با نیاز ایام کرونایی استان خبر داد و گفت: بیش از 3700شعبه اخذ رأی در استان برای انتخابات 1400پیش‌بینی شده تا فاصله گذاری لازم در شعب رعایت شود.

عصر آذربايجان- رئيس هيئت نظارت بر انتخابات آذربايجان شرقي از افزايش تعداد شعب اخذ رأي متناسب با نياز ايام کرونايي استان خبر داد و گفت: بيش از 3700شعبه اخذ رأي در استان براي انتخابات 1400پيش‌بيني شده تا فاصله گذاري لازم در شعب رعايت شود.

صمد عزيزي با اشاره به هيئت نظارت بر انتخابات آذربايجان شرقي براي نظارت بر برگزاري انتخابات 1400 آمادگي کامل دارد، اظهار داشت: ناظرين اين مرکز ساماندهي شده و در تمامي شعب اخذ رأي استان حضور داشته و نظارت خواهند کرد.

وي از افزايش تعداد شعب اخذ رأي متناسب با نياز ايام کرونايي استان خبر داد و گفت: بيش از 3700 شعبه اخذ رأي در استان براي انتخابات 1400 پيش‌بيني شده ‌تا فاصله‌گذاري لازم در شعب رعايت شود.

رئيس هيئت نظارت بر انتخابات آذربايجان شرقي با تاکيد بر اينکه هيئت نظارت استان، ناظرين خود را در تمام شعب اخذ رأي ساماندهي کرده و آموزش داده است، تصريح کرد: ناظرين در کنار مجريان، بر برگزاري قانوني انتخابات نظارت کرده و از رأي مردم پاسداري مي‌کنند.

عزيزي، دستورالعمل‌هاي حوزه اجرا و نظارت بر انتخابات رياست جمهوري را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: تاکيد ما عمل به مر قانون است.

وي برگزاري انتخابات سالم، شفاف و قانونمند را رويکرد هيئت نظارت و مجريان انتخابات دانست و افزود: اميدوارم با مشارکت حداکثري مردم عزيز در انتخابات، شاهد انتخاباتي باشکوه باشيم که اين مشارکت، پشتوانه نظام اسلامي خواهد بود.

منبع :  

برچسب ها:  

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

حضور موفقي در بازار روسيه نداريم

رئيس اتاق بازرگاني اردبيل:
خروج

رئيس اتاق بازرگاني استان اردبيل گفت: متأسفانه برخلاف برنامه‌ريزي‌ها حضور موفقي در بازار روسيه نداريم.

عدم هماهنگی مشکل متقاضیان مسکن زمین‌های توحید

عدم هماهنگی مشکل متقاضیان مسکن زمین‌های توحید
خروج

به گزارش عصرآذربایجان، طی روزهای گذشته شاهد تجمع اعتراضی اعضای تعاونی‌ زمین‌های ارتش و توحید واقع در خیابان میرداماد ارومیه مقابل استانداری آذربایجان غربی بودیم.

کوه چهل مر شهيدان اروميه

 
خروج

گروه سيري در استان ها: تک قله مرتفع چهل مرد شهيدان بر روي يک خط الرأس شمالي – جنوبي قرار گرفته که از سمت شمال پس از يک قله 3024 متري بدون نام به قله 3400 متري مرتفع بره عزد و سپس ساير ارتفاعات منطقه متصل مي شود.قله زيباي كوه شهيدان، با نام چهل مر شهيدان كه از قرار معلوم تعدادي از شهيدان 14 قرن پيش در اينجا مدفون هستند و قله آن زيارتگاه و مكان مقدس محسوب مي شود.

بخاری‌های نفتی مدارس آذربایجان شرقی تا مهر ماه جمع‌آوری می‌شود‌

 
خروج

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی گفت: اولویت اول آموزش و پرورش جمع‌آوری بخاری‌های نفتی از مدارس استان تا اول مهر ۹۸ است.

ارسباران، قربانی بی‌تدبیری‌ها

 
خروج

دوشنبه‌ي سياه 28 مردادماه بود که شعله‌‌هاي خشمناک و سوزان آتش، امان جنگل‌هاي ارسباران را بريد و تن سرسبز آن را سياه پوش کرد، سه روز متوالي ارسباران همچنان در آتش مي سوخت ولي هنوز خبر اين حادثه براي اذهان عموم منتشر نشده بود تا اين‌که ماجراي اين حادثه‌ي تلخ در عصر روز چهارشنبه، سي‌ام مردادماه، به‌صورت گسترده رسانه‌اي و عمق فاجعه برهمگان آشکار شد، اکنون بعد از گذشت 10 روز از واقعه‌ي ناگوار آتش سوزي‌ اخير، 632 هکتار از تن بي جان و خاکستر شده‌ي ارسباران بر جاي مانده است.

نهاد خانواده سقف امن هر انسان

 
خروج

گروه گزارش: خانواده، مناسبت ترين نظام براي تأمين نيازهاي روحي و معنوي بشر است و بهترين سقف امن هر انسان به شمار مي‌رود.

مشکلات نهایی مسکن‌مهر اردبیل برطرف می‌شود

 
خروج

معاون راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با توجه به اتمام پروژه مسکن مهر در آینده ای نزدیک مشکلات نهایی این پروژه برطرف می‌شود که در این راستا مسئولان ذی‌ربط باید نهایت همکاری را داشته باشند.

موسيقي مذهبي اصيل را به گوش مردم برسانيد

 
خروج

گروه گزارش: اغلب نوحه‌خوانان يا روضه‌خوانان اطلاعاتي از موسيقي ندارند. مي‌بينيم که تلويزيون هم نوحه‌خواني آنها را پخش مي‌کند و در نتيجه جوان‌ترها نحوه نوحه‌خواني آنها را مي‌بينند و از همان تقليد مي‌کنند.

شهرستان سويوق بلاغ

 
خروج

گروه سيري در استان ها: "شهر سويوق بلاغ که امروزه به آن مهاباد گفته مي شود يکي از بزرگترين شهرهاي استان آذربايجان غربي مي باشد.

تقویت ۴۰ درصدی پول ملی در برابر کاهش ۳۰۰ درصدی ارزش پول

 
خروج

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دلار در زمان آقای روحانی از ۳ هزار تومان به ۱۸ هزار تومان رسید که بیانگر رشد قابل توجهی است، حال که دلار از ۱۸هزار تومان به حدود ۱۱ هزار رسیده است، نباید ادعا کرد ارز ۸۰ درصد ارزان شده است.

دانش ‌آموزان اردبیلی به ترویج استفاده از کالای استاندارد در سطح جامعه کمک کنند

 
خروج

مدیرکل استاندارد استان اردبیل گفت: رویداد دانش آموزی ایده‌های نوآورانه دانش‌ آموزان در راستای ترویج استاندارد برای اولین بار در سطح استان اردبیل برگزار شد.

فکر تعدي به مرزها با مشت فولادين پاسخ داده مي‌شود

 
خروج

گروه خبر: فرمانده سپاه شهداي آذربايجان‌غربي گفت: اگر دشمن فکر تعدي به مرزهاي اين کشور را داشته باشد با اراده و مشت فولادين مردم و بسيجان پاسخ خود را مي‌گيرد.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها