عصر آذربایجان

گزارش خبر

مجوز تيم‌داري شهرداري اروميه در ليگ واليبال صادر شد

شهردار اروميه:

1403/03/02

گروه خبر: شهردار اروميه از حضور قدرتمند تيم واليبال شهرداري اروميه در ليگ برتر واليبال ايران طي فصل امسال خبر داد.


به گزارش  عصر آذربايجان، حسين مهدي‌زاده شهردار اروميه با بيان اينکه از سال گذشته، شهرداري پيگير اخذ مجوز تيم‌داري براي شهرداري اروميه بود، اظهار داشت: با حمايت مقام عالي استان و اعضاي شوراي اسلامي شهر اروميه، مجوز تيم‌داري شهرداري اروميه براي امسال هم صادر شد. وي با اشاره به دغدغه هواداران هميشه همراه تيم واليبال شهرداري اروميه مبني بر حضور اين تيم در ليگ برتر و کسب نتايج در شأن نام و اعتبار اين شهر، افزود: هواداران ديگر نگران عدم تيم‌داري شهرداري اروميه در ليگ برتر نخواهند بود، چون مجوز تيم‌داري با پيگيري مجموعه شهرداري اروميه و با حمايت مقام عالي استان و شوراي اسلامي شهر در راستاي رفع دلهره و نگراني‌هاي هواداران خون‌گرم شهر عاشقان واليبال، صادر شده است.
شهردار اروميه هواداران اروميه را غنيمت و سرمايه‌اي بزرگ براي اين شهر قلمداد کرد و گفت: اين هواداران لايق بهترين‌ها هستند و قابل کتمان نيست که کسب مقام سومي تيم واليبال شهرداري اروميه در فصل گذشته ليگ برتر در گرو حمايت‌هاي اين سرمايه‌هاي عظيم حاصل شده است.
مهدي‌زاده ادامه داد: به خوبي مي‌دانيم که مطالبه اين هواداران فقط کسب عنوان قهرماني است، ولي براي کسب اين عنوان ابتدا بايد شخصيت قهرماني به تيم تزريق کرد و اين شخصيت‌سازي از سال گذشته با زيرساخت‌هاي مناسب از رده‌هاي پايه آغاز شده و با يک برنامه‌ريزي اصولي در بازه زماني نه چندان دور، هواداران را به آرزوي ديرينه خود خواهيم رساند. وي از حضور شايسته و قدرتمند تيم واليبال شهرداري اروميه در ليگ امسال خبر داد و تأکيد کرد: به لطف خدا امسال يکي از تيم‌هاي مدعي در ليگ امسال خواهيم بود.
شهردار اروميه در پايان گفت: پيگير ميزباني مسابقات ليگ باشگاه هاي آسيا براي شهر اروميه هستيم و طي مکاتباتي با رياست فدراسيون واليبال، درخواست ميزباني از اين رقابت ها را فرستاده و آمادگي خود را اعلام داشته ايم و انشاله خبرهاي خوبي براي عاشقان واليبال خواهيم داشت.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها