عصر آذربایجان

گزارش خبر

توزيع عادلانه امکانات در مناطق حاشيه‌نشين زنجان مورد تاکيد است

معاون‌ استاندار زنجان:

1403/03/15

گروه خبر: معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار زنجان گفت: در خصوص توزيع عادلانه امکانات براي ارتقاي رفاه و بهداشت در مناطق حاشيه‌نشين بايد تلاش بيشتري کنيم.


به گزارش عصرآذربايجان، ابوالفضل رفيعي  درجلسه کارگروه اجتماعي، فرهنگي، سلامت، بانوان و خانواده استان با بيان اينکه تقسيم کار براي ادامه فعاليت‌ها در مناطق حاشيه‌اي حائز اهميت است، اظهار کرد: در محله‌ها و شهرک‌هاي حاشيه‌نشين‌ شاهد برخي آسيب‌هاي اجتماعي هستيم که لازم است براي حل اين مسائل همه دستگاه‌ها پاي کار باشند.وي با اشاره به اينکه ريشه و سابقه شکل‌گيري مناطق و محله‌هاي حاشيه‌اي به سال‌هاي گذشته برمي‌گردد با اين حال دستگاه‌هاي متولي استان بايد براي ساماندهي اين مناطق ايفاي نقش کنند، افزود: يک چارچوب مشخص جهت ساخت و ساز در اين مناطق بايد مشخص شود؛ چراکه اقدامات موردي جوابگو نيست و بايد يک رويه واحد براي اين موضوع تدوين شود.رفيعي در بخش ديگري با بيان اينکه در سفر دور دوم رييس جمهور اعتبارات خوبي براي ساماندهي مناطق حاشيه‌اي در نظر گرفته شد، گفت: بايد از اين ظرفيت براي پيشبرد برنامه‌ها در محلات حاشيه‌اي بهره بگيريم.معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار زنجان در بخش ديگري از سخنان خود به حضور گسترده در تشييع پيکر رييس جمهور شهيد اشاره کرد و افزود: حضور مردم در اين مراسم به نحوي بود که رسانه‌هاي بيگانه نتوانستند آن را ناديده بگيرند.وي با بيان اينکه رييس جمهور شهيد گفتمان نظام را دنبال کرد و آن را در بدنه اجرايي کشور ترويج داد، افزود: اين نوع الگوي حکمراني، گره‌گشاست و چنان که مشاهده شد مسير طي شده عزت کشور، گسترش ارتباطات با دنيا را در پي داشت که مصالح و منافع آن عايد کشور شده است.

منبع :  

برچسب ها:  

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

حضور موفقي در بازار روسيه نداريم

رئيس اتاق بازرگاني اردبيل:
خروج

رئيس اتاق بازرگاني استان اردبيل گفت: متأسفانه برخلاف برنامه‌ريزي‌ها حضور موفقي در بازار روسيه نداريم.

عدم هماهنگی مشکل متقاضیان مسکن زمین‌های توحید

عدم هماهنگی مشکل متقاضیان مسکن زمین‌های توحید
خروج

به گزارش عصرآذربایجان، طی روزهای گذشته شاهد تجمع اعتراضی اعضای تعاونی‌ زمین‌های ارتش و توحید واقع در خیابان میرداماد ارومیه مقابل استانداری آذربایجان غربی بودیم.

کوه چهل مر شهيدان اروميه

 
خروج

گروه سيري در استان ها: تک قله مرتفع چهل مرد شهيدان بر روي يک خط الرأس شمالي – جنوبي قرار گرفته که از سمت شمال پس از يک قله 3024 متري بدون نام به قله 3400 متري مرتفع بره عزد و سپس ساير ارتفاعات منطقه متصل مي شود.قله زيباي كوه شهيدان، با نام چهل مر شهيدان كه از قرار معلوم تعدادي از شهيدان 14 قرن پيش در اينجا مدفون هستند و قله آن زيارتگاه و مكان مقدس محسوب مي شود.

بخاری‌های نفتی مدارس آذربایجان شرقی تا مهر ماه جمع‌آوری می‌شود‌

 
خروج

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی گفت: اولویت اول آموزش و پرورش جمع‌آوری بخاری‌های نفتی از مدارس استان تا اول مهر ۹۸ است.

ارسباران، قربانی بی‌تدبیری‌ها

 
خروج

دوشنبه‌ي سياه 28 مردادماه بود که شعله‌‌هاي خشمناک و سوزان آتش، امان جنگل‌هاي ارسباران را بريد و تن سرسبز آن را سياه پوش کرد، سه روز متوالي ارسباران همچنان در آتش مي سوخت ولي هنوز خبر اين حادثه براي اذهان عموم منتشر نشده بود تا اين‌که ماجراي اين حادثه‌ي تلخ در عصر روز چهارشنبه، سي‌ام مردادماه، به‌صورت گسترده رسانه‌اي و عمق فاجعه برهمگان آشکار شد، اکنون بعد از گذشت 10 روز از واقعه‌ي ناگوار آتش سوزي‌ اخير، 632 هکتار از تن بي جان و خاکستر شده‌ي ارسباران بر جاي مانده است.

نهاد خانواده سقف امن هر انسان

 
خروج

گروه گزارش: خانواده، مناسبت ترين نظام براي تأمين نيازهاي روحي و معنوي بشر است و بهترين سقف امن هر انسان به شمار مي‌رود.

مشکلات نهایی مسکن‌مهر اردبیل برطرف می‌شود

 
خروج

معاون راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با توجه به اتمام پروژه مسکن مهر در آینده ای نزدیک مشکلات نهایی این پروژه برطرف می‌شود که در این راستا مسئولان ذی‌ربط باید نهایت همکاری را داشته باشند.

موسيقي مذهبي اصيل را به گوش مردم برسانيد

 
خروج

گروه گزارش: اغلب نوحه‌خوانان يا روضه‌خوانان اطلاعاتي از موسيقي ندارند. مي‌بينيم که تلويزيون هم نوحه‌خواني آنها را پخش مي‌کند و در نتيجه جوان‌ترها نحوه نوحه‌خواني آنها را مي‌بينند و از همان تقليد مي‌کنند.

شهرستان سويوق بلاغ

 
خروج

گروه سيري در استان ها: "شهر سويوق بلاغ که امروزه به آن مهاباد گفته مي شود يکي از بزرگترين شهرهاي استان آذربايجان غربي مي باشد.

تقویت ۴۰ درصدی پول ملی در برابر کاهش ۳۰۰ درصدی ارزش پول

 
خروج

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دلار در زمان آقای روحانی از ۳ هزار تومان به ۱۸ هزار تومان رسید که بیانگر رشد قابل توجهی است، حال که دلار از ۱۸هزار تومان به حدود ۱۱ هزار رسیده است، نباید ادعا کرد ارز ۸۰ درصد ارزان شده است.

دانش ‌آموزان اردبیلی به ترویج استفاده از کالای استاندارد در سطح جامعه کمک کنند

 
خروج

مدیرکل استاندارد استان اردبیل گفت: رویداد دانش آموزی ایده‌های نوآورانه دانش‌ آموزان در راستای ترویج استاندارد برای اولین بار در سطح استان اردبیل برگزار شد.

فکر تعدي به مرزها با مشت فولادين پاسخ داده مي‌شود

 
خروج

گروه خبر: فرمانده سپاه شهداي آذربايجان‌غربي گفت: اگر دشمن فکر تعدي به مرزهاي اين کشور را داشته باشد با اراده و مشت فولادين مردم و بسيجان پاسخ خود را مي‌گيرد.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها