عصر آذربایجان

گزارش خبر

سپاه ارتفاعات صعب‌العبور سردشت را ازلوث ضدانقلاب پاکسازی کرد

سپاه ارتفاعات صعب‌العبور سردشت را ازلوث ضدانقلاب پاکسازی کرد

1403/02/17

آراز خبر- فرمانده تیپ 36انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: سال‌های طولانی مناطق و ارتفاعات صعب‌العبور شهرستان مرزی سردشت توسط ضدانقلاب آلوده شده بود ولی با اراده و تلاش رزمندگان تیپ 36انصارالمهدی(عج) امنیت کامل در آن برقرار است.

 سردار محمدرضا عباسي فرمانده تيپ 36 انصارالمهدي(عج) استان زنجان در بازديد از مناطق و ارتفاعات صعب‌العبور شهرستان مرزي سردشت ضمن تقدير از رزمندگان تيپ سپاه زنجان در برقراري امنيت اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در چهار دهه‌ گذشته همواره به عنوان بازوي توانمند ولايت فقيه، در راستاي اقتدار، امنيت و توسعه کشور خوش درخشيده است.

وي افزود: سال‌هاي طولاني اين منطقه و اين ارتفاعات توسط ضدانقلاب آلوده شده بود ولي با اراده و تلاش رزمندگان تيپ 36 انصارالمهدي(عج) امنيت کامل در آن برقرار است.

فرمانده تيپ 36 انصارالمهدي(عج) استان زنجان افزود: حضور رزمندگان اسلام در اين منطقه حاکي از روحيه جهادي، تلاش و روحيه عاشورايي اين عزيزان است و ما خاضعانه در برابر اين بزرگواران اداي احترام مي‌کنيم.

گفتني است که سردار پورجمشيديان فرمانده قرارگاه حمزه سيدالشهدا(ع) سپاه هم از اين مناطق طي هفته اخير بازديد و با رزمندگان تيپ سپاه زنجان گفت‌وگو کرد.

وي در جريان بازديد از ارتفاعات صعب‌العبور سردشت ضمن تقدير از رزمندگان تيپ 36 انصارالمهدي(عج) زنجان جهت حفاظت از مرزهاي کشور عزيزمان ايران گفت: امنيت به راحتي به دست آوردني نيست و زحمات تک تک شما سربازان امام زمان (عج) سبب شده است که امروز جمهوري اسلامي به يکي از امن‌ترين کشورهاي دنيا تبديل شده است.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها