عصر آذربایجان

گزارش خبر

استفاده از ظرفیت تمامی اقوام و مذاهب ایرانی به نفع کشور است

استفاده از ظرفیت تمامی اقوام و مذاهب ایرانی به نفع کشور است

1400/05/30

عصر اذربایجان- -امام جمعه اهل‌سنت ارومیه گفت: بی‌شک استفاده از ظرفیت تمامی اقوام و مذاهب ایرانی به نفع کشور و به سود اتحاد، همبستگی و انسجام میهن بوده و امنیت پایدار را به ارمغان می‌آورد.

عصر اذربايجان- -امام جمعه اهل‌سنت اروميه گفت: بي‌شک استفاده از ظرفيت تمامي اقوام و مذاهب ايراني به نفع کشور و به سود اتحاد، همبستگي و انسجام ميهن بوده و امنيت پايدار را به ارمغان مي‌آورد.

ماموستا مامد کلشي‌نژاد در خطبه‌هاي نماز جمعه اهل‌سنت اروميه با ابراز خرسندي از انتخاب سردار شهرام ايراني به عنوان فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران اظهار داشت:  به نيابت از همه جامعه اهل‌سنت آذربايجان‌غربي مراتب قدرداني خود را از رهبر معظم انقلاب اسلامي که يکي از برادران اهل‌سنت را به اين سمت منصوب کرده‌اند، تقدير مي‌کنم.

وي تاکيد کرد: بي‌شک اين انتصاب، خود نويدبخش و مشت محکمي بر دهان ايادي دشمنان و استکبار جهاني است که خواهان اختلاف‌اندازي به هر نحو ممکن در مملکت اسلامي هستند.

امام جمعه اهل سنت اروميه تصريح کرد: اين در حالي است که رهبر معظم انقلاب اسلامي در دهه پنجم انقلاب، يک نگرش عميق ديگري نسبت به جامعه ايراني و به مسئولان قرار داده‌اند که گره کوري را از مسئوليت و مسائل کشور مي‌گشايد.

ماموستا کلشي‌نژاد در ادامه گفت: با توجه به اينکه از روز دوم شهريور هفته دولت آغاز مي‌شود، درخواست از دولت جديد اين است که با توجه به اينکه رهبر معظم انقلاب اسلامي راه را گشوده‌اند، بايد از ظرفيت تمامي اقوام و مذاهب، براي آباداني و توسعه کشور استفاده شود.

وي اظهار داشت: بي‌شک استفاده از ظرفيت تمامي اقوام و مذاهب ايراني به نفع کشور و به سود اتحاد، همبستگي و انسجام کشور بوده و امنيت پايدار را به ارمغان مي‌آورد.

 

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها