عصر آذربایجان

گزارش خبر

وزارت ورزش و جوانان براي رفع مشکلات تراکتور اقدام مي‌کند

وزارت ورزش و جوانان براي رفع مشکلات تراکتور اقدام مي‌کند

1400/06/22

گروه ورزشي: معاون وزير ورزش و جوانان گفت: اين وازرتخانه طبق قول وزير براي رفع مشکلات باشگاه تراکتور تبريز وارد ميدان شده و اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

گروه ورزشي:  معاون وزير ورزش و جوانان گفت: اين وازرتخانه طبق قول وزير براي رفع مشکلات باشگاه تراکتور تبريز وارد ميدان شده و اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
جمشيد تقي زاده با اشاره به نشست حميد سجادي با تعدادي از نمايندگان مردم تبريز، آذرشهر و اسکو در مجلس شوراي اسلامي، اظهار داشت:  موضوع اصلي اين جلسه بررسي وضعيت تيم تراکتور بود و جوانب مختلف مشکلات اين باشگاه بررسي شد و طي آن نمايندگان مجلس شوراي اسلامي از جهات مختلف براي حل مشکلات راه‌حل‌هايي را ارائه دادند.
وي افزود: وزير ورزش و جوانان در اين نشست با تاکيد ويژه بر رفع مشکلات باشگاه مردمي تراکتور اعلام کرد که وزارت ورزش و جوانان نگاه عادلانه‌اي به باشگاه‌ هاي کشور دارد و براي حل مشکلات تراکتور اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.
تقي زاده ادامه داد: در اين نشست مقرر شد جلسه کارشناسي با حضور مسئولان ذيربط باشگاه و اعضاي هيات مديره تراکتور تبريز برگزار و بهترين راهکار براي جلوگيري از لطمه خوردن اين باشگاه بزرگ و پرهوادار اتخاذ شود.
به گفته وي، سجادي در جلسه با نمايندگان تبريز حساسيت خود را براي حل مشکلات باشگاه تراکتور اعلام و گفت وزارت ورزش و جوانان مساعدت لازم براي برون رفت اين مشکلات به صورت پايدار انجام خواهد داد.
در همين رابطه يکي از نمايندگان مردم تبريز ،آذرشهر و اسکو در مجلس شوراي اسلامي نيز گفت: در اين جلسه وزير ورزش و جوانان با تأکيد بر اين‌که عدالت بايد در عرصه هاي مختلف ورزشي و براي همه تيم هاي کشور رعايت شود، از تسريع در برگزاري جلسات کارشناسان اين وزارتخانه با هيات‌ مديره باشگاه تراکتور جهت رفع مشکلات خبر داد.
روح‌الله متفکرآزاد اظهار داشت: تيم تراکتور براي مردم آذربايجاني‌ بسيار مهم بوده و از جايگاه بسيار رفيعي برخوردار است و بر همين اساس مردم نگران سرنوشت تيم محبوب‌شان هستند.
به گفته وي در نشست نمايندگان با وزير ورزش و جوانان بدهي هاي کلان باشگاه، انسداد پنجره نقل‌ و انتقالات، نبود عدالت در فوتبال و تصميم مالک به واگذاري باشگاه بحث و بررسي شد.
متفکرآزاد اضافه کرد: در حال حاضر تلاش بر اين است در آستانه‌ رقابت هاي حذفي ليگ قهرمانان باشگاه هاي آسيا که براي ورزش ايران مهم است، تيم تراکتور با مشکل مواجه نشود و با آرامش خاطر بيش‌تري به مصاف رقيب خود برود.
در نشست وزير ورزش و جوانان با نمايندگان مردم تبريز، آذرشهر و اسکو علاوه بر روح الله متفکرآزد، حجت الاسلام محمدرضا ميرتاج الديني، مسعود پزشکيان و محمدحسين فرهنگي نيز حضور داشتند و هر يک به بيان نقطه نظرات خود پيرامون وضعيت باشگاه تراکتور و نحوه برون رفت از چالش هاي اخير پرداختند.
مالک تراکتور براي باز شدن پنجره نقل و انتقالات اقدام فوري کند
 رئيس مجمع نمايندگان آذربايجان‌شرقي در مجلس شوراي اسلامي گفت: مالک باشگاه تراکتور تبريز بايد براي باز شدن پنجره نقل و انتقالاتي اين تييم اقدام فوري کند. محمدحسين فرهنگي  نيز در گفت وگو با خبرنگاران ضمن ابراز تاسف از شرايط کنوني تيم تراکتور، اظهار داشت: شرايط زماني براي اين تيم به دليل حضور در مرحله حذفي ليگ قهرمانان آسيا بسيار حساس است و اولين و فوري‌ترين اقدام باز شدن پنجره نقل‌ و انتقالات مي باشد که حتما" بايد مالک کنوني اقدام عاجل به عمل آورد و قرار نشست هيات اخير در استانداري آذربايجان شرقي نيز بر همين اساس بوده است.
وي افزود: موضوع انتقال تيم نياز به زمان و مذاکره دارد و با سرعت و شرايط عادي امکان پذير نيست، اگر مالک فعلي همکاري کند، زمينه براي تغيير مالکيت باشگاه نيز  ايجاد مي‌شود که از قرار اطلاع موثق مالک هم حاضر به طي اين فرآيند است.
فرهنگي ادامه داد: مسئولان ورزش و هيأت فوتبال آذربايجان شرقي نيز بايد همين مسير را پيگيري کنند و الا ساير گزينه ها در شرايط فعلي جوابگوي رفع مشکلات تراکتور نخواهد بود.
وي يادآور شد: اهم مسائل باشگاه تراکتور با تدبير قابل حل است و بسترهاي همه مسائلي که عنوان شد، فراهم مي‌ باشد.
تراکتور در بازي مقابل النصر حاضر مي‌شود مديرعامل باشگاه تراکتور اعلام کرد که به طور قطع اين تيم در قطر براي ديدار مقابل النصر عربستان، حاضر مي شود. جمشيد نظمي با اشاره به قطعيت حضور تيم تراکتور در ليگ قهرمانان آسيا، افزود: با توجه به نياز مبرم باشگاه به جايگزيني نفرات جديد، در محل باشگاه حضور داشته و در حال تهيه مدارک و مستندات و انجام مکاتبات لازم با فدراسيون فوتبال ايران و کنفدراسيون فوتبال آسيا بوديم تا مقدمات حضور تيم در ديدار مقابل النصر عربستان را فراهم کنيم. مديرعامل باشگاه تراکتور خاطرنشان کرد: امروز در جلسه شوراي عالي ورزش که در محل استانداري آذربايجان شرقي برگزار شد، حضور يافته و ضمن بررسي مشکلات و ارائه راهکارهاي لازم جهت حضور تيم در قطر، مسئولان مربوطه نيز براي پيگيري مشکلات تراکتور و همکاري و مساعدت براي جايگزيني نفرات جديد و اعزام تيم قول مساعد دادند.
نظمي عنوان داشت: با وجود اينکه جايگزيني نفرات جديد از تيم جوانان و اميد باشگاه، در اين ديدار براي تراکتور لازم است، اما حتي در صورتي که AFC با درخواست‌مان موافقت هم نکند، تراکتور تحت هر شرايطي به قطر خواهد رفت تا در ديدار مقابل النصر عربستان حضور يابد.
به گزارش عصر آذربايجان به نقل از ايرنا، گفتني است، باشگاه تراکتور طي بيانيه اي، از فدراسيون فوتبال خواهان تعويق و يا انصراف از ادامه بازي هاي جام باشگاه هاي آسيا بود.

منبع :  

برچسب ها:  

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

حضور موفقي در بازار روسيه نداريم

رئيس اتاق بازرگاني اردبيل:
خروج

رئيس اتاق بازرگاني استان اردبيل گفت: متأسفانه برخلاف برنامه‌ريزي‌ها حضور موفقي در بازار روسيه نداريم.

عدم هماهنگی مشکل متقاضیان مسکن زمین‌های توحید

عدم هماهنگی مشکل متقاضیان مسکن زمین‌های توحید
خروج

به گزارش عصرآذربایجان، طی روزهای گذشته شاهد تجمع اعتراضی اعضای تعاونی‌ زمین‌های ارتش و توحید واقع در خیابان میرداماد ارومیه مقابل استانداری آذربایجان غربی بودیم.

کوه چهل مر شهيدان اروميه

 
خروج

گروه سيري در استان ها: تک قله مرتفع چهل مرد شهيدان بر روي يک خط الرأس شمالي – جنوبي قرار گرفته که از سمت شمال پس از يک قله 3024 متري بدون نام به قله 3400 متري مرتفع بره عزد و سپس ساير ارتفاعات منطقه متصل مي شود.قله زيباي كوه شهيدان، با نام چهل مر شهيدان كه از قرار معلوم تعدادي از شهيدان 14 قرن پيش در اينجا مدفون هستند و قله آن زيارتگاه و مكان مقدس محسوب مي شود.

بخاری‌های نفتی مدارس آذربایجان شرقی تا مهر ماه جمع‌آوری می‌شود‌

 
خروج

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی گفت: اولویت اول آموزش و پرورش جمع‌آوری بخاری‌های نفتی از مدارس استان تا اول مهر ۹۸ است.

ارسباران، قربانی بی‌تدبیری‌ها

 
خروج

دوشنبه‌ي سياه 28 مردادماه بود که شعله‌‌هاي خشمناک و سوزان آتش، امان جنگل‌هاي ارسباران را بريد و تن سرسبز آن را سياه پوش کرد، سه روز متوالي ارسباران همچنان در آتش مي سوخت ولي هنوز خبر اين حادثه براي اذهان عموم منتشر نشده بود تا اين‌که ماجراي اين حادثه‌ي تلخ در عصر روز چهارشنبه، سي‌ام مردادماه، به‌صورت گسترده رسانه‌اي و عمق فاجعه برهمگان آشکار شد، اکنون بعد از گذشت 10 روز از واقعه‌ي ناگوار آتش سوزي‌ اخير، 632 هکتار از تن بي جان و خاکستر شده‌ي ارسباران بر جاي مانده است.

نهاد خانواده سقف امن هر انسان

 
خروج

گروه گزارش: خانواده، مناسبت ترين نظام براي تأمين نيازهاي روحي و معنوي بشر است و بهترين سقف امن هر انسان به شمار مي‌رود.

مشکلات نهایی مسکن‌مهر اردبیل برطرف می‌شود

 
خروج

معاون راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با توجه به اتمام پروژه مسکن مهر در آینده ای نزدیک مشکلات نهایی این پروژه برطرف می‌شود که در این راستا مسئولان ذی‌ربط باید نهایت همکاری را داشته باشند.

موسيقي مذهبي اصيل را به گوش مردم برسانيد

 
خروج

گروه گزارش: اغلب نوحه‌خوانان يا روضه‌خوانان اطلاعاتي از موسيقي ندارند. مي‌بينيم که تلويزيون هم نوحه‌خواني آنها را پخش مي‌کند و در نتيجه جوان‌ترها نحوه نوحه‌خواني آنها را مي‌بينند و از همان تقليد مي‌کنند.

شهرستان سويوق بلاغ

 
خروج

گروه سيري در استان ها: "شهر سويوق بلاغ که امروزه به آن مهاباد گفته مي شود يکي از بزرگترين شهرهاي استان آذربايجان غربي مي باشد.

تقویت ۴۰ درصدی پول ملی در برابر کاهش ۳۰۰ درصدی ارزش پول

 
خروج

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دلار در زمان آقای روحانی از ۳ هزار تومان به ۱۸ هزار تومان رسید که بیانگر رشد قابل توجهی است، حال که دلار از ۱۸هزار تومان به حدود ۱۱ هزار رسیده است، نباید ادعا کرد ارز ۸۰ درصد ارزان شده است.

دانش ‌آموزان اردبیلی به ترویج استفاده از کالای استاندارد در سطح جامعه کمک کنند

 
خروج

مدیرکل استاندارد استان اردبیل گفت: رویداد دانش آموزی ایده‌های نوآورانه دانش‌ آموزان در راستای ترویج استاندارد برای اولین بار در سطح استان اردبیل برگزار شد.

فکر تعدي به مرزها با مشت فولادين پاسخ داده مي‌شود

 
خروج

گروه خبر: فرمانده سپاه شهداي آذربايجان‌غربي گفت: اگر دشمن فکر تعدي به مرزهاي اين کشور را داشته باشد با اراده و مشت فولادين مردم و بسيجان پاسخ خود را مي‌گيرد.

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها