عصر آذربایجان

گزارش خبر

اصحاب فرهنگ و هنر پای کار انقلاب هستند

فرمانده سپاه عاشورا :

1403/02/21

عصر آذربایجان- فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه پای کار انقلاب هستند، اعلام کرد: انتخابات مایه عزت، اقتدار و تعیین سرنوشت ملت ایران است.

 سردار اصغر عباسقلي‌زاده در محل استقرار صندوق راي ويژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در مجتمع فرهنگي هنري 29 تبريز اظهار کرد: همه بايد براي نقش آفريني در انقلاب حضور داشته باشيم چرا که مهم‌ترين عرصه حضور و نقش آفريني براي انقلاب، حضور در پاي صندوق‌هاي راي است.
وي با بيان اينکه مجلس قوي باعث حل مشکلات کشور و مسائل مختلف مردم مي‌شود، تاکيد کرد: از اين رو انتخابات عرصه بسيار مهمي است.
وي با اشاره به اهميت مشارکت مردم در انتخابات مجلس شوراي اسلامي مطرح کرد: اين انقلاب با مشارکت بيش از ?? درصدي مردم کار خود را آغاز کرده و همان مردم همواره پاي کار انقلاب و آرمان‌هاي نظام بوده و هستند.
فرمانده سپاه عاشورا جمع اصحاب فرهنگ و هنر و حضور اين قشر پاي صندوق راي را پرشور و روحيه بخش برشمرد و از اصحاب فرهنگ و هنر تقدير کرد.
اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه همپاي ديگر اقشار مردم در سرنوشت خود سهيم شدند
مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان شرقي اعلام کرد:اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه همپاي ديگر اقشار مردم در سرنوشت خود سهيم شدند.
سيد محمدحسين بلاغي در اولين ساعات آغاز روند راي گيري پاي صندوق ويژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در مجتمع فرهنگي هنري 29 تبريز اظهار کرد: خوشحاليم که امروز در مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي ميزبان صندوق ويژ اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در مجتمع فرهنگي هنري 29 بهمن تبريز هستيم.
وي ادامه داد: اصحاب فرهنگ و هنر قطعا در انتخابات افرادي را انتخاب خواهند کرد که نقش موثري در ترويج و توسعه فعاليت‌هاي هنري و فرهنگي در جامعه داشته باشند.
وي با بيان اينکه اصحاب فرهنگ و هنر در جامعه نقش مرجعيت دارند، گفت: وقتي مردم مي‌بينند که اصحاب فرهنگ و هنر در سرنوشت خود موثر واقع مي‌شوند به تبع آن، آن‌ها نيز براي حضور در پاي صندوق‌هاي راي را براي خود وظيفه مي‌دانند.
مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان شرقي ادامه داد: دور اول ?نماينده از حوزه انتخابيه تبريز، آذرشهر و اسکو به مجلس معرفي شد اما امروز چهار نماينده نيز توسط مردم انتخاب مي‌شود، اميدواريم نمايندگاني انتخاب شوند که نگاه ويژه به فرهنگ و هنر دارند.
 وي در پايان از تمامي اهالي فرهنگ و هنر و عموم مردم براي حضور در پاي صندوق‌هاي راي دعوت کرد و گفت: مردم افرادي را انتخاب کنند که در تمامي امور موثر واقع شوند، هر نماينده‌اي که انتخاب مي‌شود تاثير زيادي نيز در مسائل اجتماعي، فرهنگي و اقتصادي جامعه دارد و انتخابات هرچه با پشتيباني بالاي مردم انجام شود قطعا مجلسي قوي خواهيم داشت.
 

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها