عصر آذربایجان

گزارش خبر

آمادگی استان اردبیل برای آغاز آموزش حضوری در مدارس از فردا

مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل خبر داد؛

1399/02/26

عصر آذربایجان-- مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: استان اردبیل آماده آغاز آموزش حضوری در مدارس از ۲۷ اردیبهشت ماه است.

عصر آذربايجان-- مديرکل آموزش و پرورش استان اردبيل گفت: استان اردبيل آماده آغاز آموزش حضوري در مدارس از ?? ارديبهشت ماه است.

احمد ناصري در جلسه شوراي آموزش و پرورش استان اردبيل بيان کرد: در سه ماه گذشته آموزش فرزندان اين استان تعطيل نشده و به شيوه غيرحضوري، مجازي، آموزش از طريق بسته‌هاي آموزشي و شبکه‌هاي تلويزيوني حتي آموزش حضوري و تک به تک ادامه داشته است.

وي با اشاره به آغاز فعاليت مدارس استان برابر تصميم ستاد مرکزي مديريت کرونا از روز شنبه ?? ارديبهشت ماه همزمان با ساير نقاط کشور گفت: دانش آموزاني که نتوانسته‌اند از خدمات غيرحضوري و مجازي استفاده کنند، مي‌توانند با حضور در کلاس به رفع اشکال بپردازند.

مديرکل آموزش و پرورش استان اردبيل اضافه کرد: حضور دانش آموزان در کلاس‌ها اجباري نيست و دانش آموزاني که به پيام‌رسان شاد وزارت آموزش و پرورش و شبکه تلويزيوني استاني و نيز برنامه‌هاي شبکه تلويزيوني سراسري آموزش و شبکه ? دسترسي نداشته‌اند و نيز دانش آموزاني که در فراگيري درس نياز به رفع اشکال دارند، مي‌توانند در مدارس حاضر شوند.

ناصري اظهار کرد: از روز شنبه تمامي معلمان و کارکنان مدارس در سر کار خود حاضر مي‌شوند و بر اساس دستورالعمل اعلام شده و با رعايت قواعد بهداشتي و سلامت، به ارائه خدمات آموزشي خواهند پرداخت.

وي همچنين افزود: تعدادي از دانش آموزان از زمان شيوع کرونا و تعطيلي مدارس به هيچکدام از روش‌هاي غيرحضوري آموزش دسترسي نداشتند که با آغاز فعاليت دوباره مدارس، معلمان بايد تلاش کنند که عقب ماندگي اين تعداد از دانش‌آموزان جبران شود.

مديرکل آموزش و پرورش استان اردبيل اضافه کرد: در شرايط کنوني، براي فعاليت يک هفته‌اي مدارس برنامه‌ريزي شده ولي در صورت نبود مشکل، شوراي مدارس براي فعاليت سه هفته بعد هم به تناسب وضعيت تصميم‌گيري خواهند کرد.

ناصري با تاکيد بر ضرورت رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي در زمان آغاز فعاليت مدارس و با اشاره به ضدعفوني شدن تمام مدارس و الزام به استفاده از ماسک و دستکش در سطح کلاس‌ها اضافه کرد: در پايان فعاليت مدارس، آزمون و ارزيابي درسي و کلاسي دانش‌آموزان به جز براي پايه‌هاي نهم و دوازدهم، با تشخيص معلم و مدير انجام خواهد شد.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها