عصر آذربایجان

گزارش خبر

ضرورت تکمیل سالن ۳ منظوره و سایت اهداف پروازی در اردبیل

طی نشستی مطرح شد؛

1399/03/07

عصر آذربایجان- رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: تکمیل و تجهیز سالن ٣ منظوره اردبیل و سایت اهداف پروازی شورابیل با حمایت اداره ورزش و جوانان و مشارکت بخش خصوصی برای توسعه ورزش استان ضروری است.

عصر آذربايجان- رئيس فدراسيون تيراندازي گفت: تکميل و تجهيز سالن 3 منظوره اردبيل و سايت اهداف پروازي شورابيل با حمايت اداره ورزش و جوانان و مشارکت بخش خصوصي براي توسعه ورزش استان ضروري است.

 علي دادگر با سفر به استان اردبيل با سجاد انوشيرواني مديرکل ورزش و جوانان اين استان، سعيد محمدي دوست رئيس هيأت، عليرضا ابشوند دبير و ديگر مسئولان ورزش استان ديدار و گفتگو کرد.

وي با ابراز خرسندي از عملکرد فدراسيون تيراندازي اظهار داشت: خدا را شاکريم که سال ?? سال سربلندي خانواده بزرگ تيراندازي بود که تيم ملي ايران با کسب شش سهميه براي مسابقات المپيک توکيو توانست براي اولين بار در ورزش تيراندازي تاريخ ساز شود که بي شک اين مهم بدون کمک و همياري تمام اعضاي جامعه تيراندازي و هيأت‌هاي استاني ممکن نبود.

رئيس فدراسيون تيراندازي ادامه داد: استان اردبيل از پتانسيل و ظرفيت‌هاي بالايي برخوردار است که با حمايت اداره کل ورزش و جوانان استان اميدوارم هر چه زودتر زيرساخت‌هاي مناسبي فراهم و با کمک بخش خصوصي خانه تيراندازي و سالن ? منظور اين استان تکميل و تجهيز شود.

دادگر در بازديد از سايت اهداف پروازي شورابيل تصريح کرد: اين سايت با قرار گرفتن در منطقه گردشگري مي‌تواند با حمايت شهرداري استان به محل تفريحي و قهرمان پروري تبديل شود.

وي با بيان اينکه توسعه تيراندازي در هيأت‌هاي استاني نقطه عطفي در ورزش کشور خواهد بود بيان داشت: حضور هيأت‌هاي استاني در مسابقات، المپياد و ليگ‌ها کشوري مي‌تواند فرصت بيشتر شناخته شدن را در اختيار ورزشکاران قرار دهد.

رئيس فدراسيون تيراندازي خاطرنشان کرد: امروز با توسعه ورزش تيراندازي در ساير استان‌ها فرصت بيشتري را براي حضور ورزشکاران کشور در تيم‌هاي ملي فراهم شده است.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها