عصر آذربایجان

گزارش خبر

تراکتور فاصله زيادي با تيم قبل از تعطيلات کرونايي داشت

تراکتور فاصله زيادي با تيم قبل از تعطيلات کرونايي داشت

1399/04/15

گروه ورزشي:کارشناس فوتبال گفت: به دليل عدم هماهنگي و فاصله زيادي که بين بازي‌ها افتاده بود، تيم تراکتور در اين بازي فاصله زيادي با تيم قبل از تعطيلات داشت.

گروه ورزشي:کارشناس فوتبال گفت: به دليل عدم هماهنگي و فاصله زيادي که بين بازي‌ها افتاده بود، تيم تراکتور در اين بازي فاصله زيادي با تيم قبل از تعطيلات داشت.
 صادق پورحسين ، اظهار کرد: با توجه به اينکه بين بازي‌هاي ليگ وقفه چهارماه افتاده بود و بازي‌ها تعطيل بود، نه‌تنها در ليگ ايران بلکه در ليگ‌هاي معتبر دنيا نيز تمامي تيم‌ها با مشکل نبود آمادگي و نبود هماهنگي بين بازيکنان مواجه بودند و بازي‌ها از کيفيت فني قابل قبولي برخوردار نيست.
وي ادامه داد: در خصوص بازي تيم تراکتور نيز باتوجه به اين‌که سياست و مبناي تفکر باشگاه بر اين اساس بود که چون همه تيم‌ها و خانواده‌هاي بازکنان با کرونا درگير بودند و سلامتي بازکنان و خانواده‌هاي آنها از همه‌چيز مهم‌تر است، بازي‌ها لغو شود، اما سياست‌گذاران فوتبال در کشورمان مصرّ به برگزاري بازي‌ها بودند و باشگاه تراکتور نيز طي بيانيه‌اي اعلام کرد که به خاطر خواسته هواداران وارد بازي‌ مي‌شود و مسابقات را ادامه مي‌دهد.
وي با بيان اينکه تراکتور در بازي گذشته با تيم قبل از تعطيلي مسابقات فاصله زيادي داشت، افزود: يکي از دلايل اين موضوع غيبت بازيکنان تاثيرگذار مانند دژ آگه و شجاعي در ترکيب تيم بود که اين موضوع تاثير منفي زيادي در کيفيت فني تيم گذاشته بود و موضوع بعدي نيز مشکل آمادگي جسماني بازيکنان بود ‌که چون در اين مدت تمرين نکرده بودند و بازي تدارکاتي محکمي نيز در مقابل تيم‌هاي ليگ برتري انجام نداده بودند و تنها دو بازي تدارکاتي در مقابل تيم‌هاي ليگ يکي برگزار کردند، ميزان آمادگي بازيکنان پايين بود، لذا همه اين موارد دست در دست هم دادند تا تراکتور نتيجه بازي روز گذشته را واگذار کند.
مصاحبه‌هاي مديران باشگاه به‌خاطر اهميت سلامتي بازيکنان بود
اين کارشناس فوتبال در واکنش به انتقاد برخي هواداران اين تيم در خصوص اينکه بهتر بود مديران و کادر فني تيم به‌جاي انجام مصاحبه‌هاي حاشيه‌اي، تمرکز خود را بر روي تمرينات معکوس مي‌کردند، خاطرنشان کرد: به هرحال دو تيم تراکتور و ماشين‌سازي متعلق به بخش خصوصي هستند و بخش خصوصي هزينه‌هاي زيادي در اين دو تيم انجام داده است.
وي در اين خصوص افزود: مالک اين تيم‌ها علي‌رغم اين هزينه‌ها معتقد بود که سلامتي بازيکنان و خانواده هايشان مهم‌تر از جام قهرماني است و به همين دليل آن مصاحبه‌ها را انجام مي‌دادند و معتقد بودند که بازي‌ها بايد لغو شود، اما درنتيجه باتوجه به اين‌که فدراسيون تصيمي بر برگزاري مجدد بازي‌ها گرفت، در نتجيه باشگاه نيز قبول کرد تا وارد مسابقات شود، البته من هم قبول دارم که اگر آن مصاحبه‌ها کمتر انجام مي‌شد و تمرينات بيشتري مي‌کردند، هماهنگي بيشتري بدست مي‌آمد. اما به‌هرحال سلامتي بازيکنان براي مالک باشگاه بسيار مهم بود و از اين جهت آن مصاحبه‌ها انجام مي‌شد.
شجاعي و دژاگه براي هر تيمي نعمت هستند
وي در رابطه با تاثير غيبت اشکان دژآگه و مسعود شجاعي در کيفيت فني تيم و حضور جوانان در ترکيب اصلي تيم، گفت: دژاگه و شجاعي به عنوان بازيکنان بزرگ و شناخته‌شده و کاپيتان‌هاي تيم ملي وجودشان براي هر تيم نعمت است و درست است که ما بايد از بازکنان جوان‌ نيز استفاده کرده و اجازه ندهيم به مهره‌اي سوخته تبديل شوند، اما نبايد در بازي‌هاي مهم و سرنوشت‌ساز از آن‌ها استفاده کنيم و نبايد از آن‌ها انتظار معجزه داشته باشيم.
 بايد به‌تدريج آن‌ها را وارد ترکيب اصلي تيم کنيم درحال حاضر غيبت دژا گه و محروميت شجاعي يک توفيق اجباري براي کادر فني است تا براساس تفکرات فني خود از بازيکنان جوان در بازي‌ها استفاده کند.
عدم هماهنگي در خط دفاعي و مشکل گل زني بايد تقويت شود
به گزارش عصر آذربايجان به نقل از ايسنا،پورحسين در پايان در رابطه با نقاط ضعف‌ اصلي تيم در بازي مقابل نساجي و ضرروت تقويت اين نقاط نيز يادآور شد: مشکل اصلي تيم ضعف و همچنين نبود هماهنگي در خط دفاعي است. ما ابتدا بايد گل نخوريم. در خصوص بحث گل‌زني نيز سرمربي تيم بايد تدابيري بيانديشد تا موقعيت‌هايي که بدست مي‌آوريم را تبديل به گل کنيم.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها