عصر آذربایجان

گزارش خبر

دشمن ‌تخریب اعتقادات و بنیان‌های فکری ایرانی‌ها را هدف قرار داده است

دشمن ‌تخریب اعتقادات و بنیان‌های فکری ایرانی‌ها را هدف قرار داده است

1400/08/15

عصر آذربایجان- معاون سپاه زنجان با بیان اینکه دشمن ‌تخریب اعتقادات و بنیان‌های فکری ایرانی‌ها را هدف قرار داده است، گفت: باید حواسمان باشد که دشمن در این حوزه برنامه‌ریزی کرده است.

عصر آذربايجان- معاون سپاه زنجان با بيان اينکه دشمن ‌تخريب اعتقادات و بنيان‌هاي فکري ايراني‌ها را هدف قرار داده است، گفت: بايد حواسمان باشد که دشمن در اين حوزه برنامه‌ريزي کرده است.

 عباس بابايي شامگاه جمعه در اختتاميه سومين رويداد توليد محتواي ديجيتال بسيج زنجان اظهار داشت: فرهنگ، توليد محتوا و مبارزه فرهنگي، يکي از اصلي‌ترين مباحثي است که امروز نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران با آن مواجه است.

وي با بيان اينکه امروز در يک مبارزه بي‌امان با نظام سلطه در حوزه فرهنگي هستيم، خاطرنشان کرد: دشمنان با توليد محتوايي که عليه ارزش‌ها و آرمان‌هاي مقدس ما انجام مي‌دهند، قصد مورد هدف قرار دادنِ اعتقادات و بنيان‌هاي فکري ما را دارند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالمهدي(عج) استان زنجان افزود: اين در حالي است که اعتقادات و بنيان‌هاي فکري در دوران دفاع مقدس و پس از آن نقاط قوت ما بودند و سبب شکل‌گيري قدت منطقه‌اي شدند و چند روز پيش شاهد بوديم که در حوزه نظامي چگونه دشمن و حريف مقابل را هول کرديم.

وي با بيان اينکه امروز دشمن بيشتر در حوزه فرهنگي تلاش مي‌کند، گفت: با توجه به اينکه ابزارهاي رسانه‌اي امروز از جمله تلفن‌هاي همراه در اختيار همگان قرار گرفته و به‌ويژه اينکه بعد از همه‌گيري ويروس کرونا تمام فعاليت‌هاي دانش‌آموزان و دانشجويان از حالت حضوري به مجازي تبديل شده، ناگزير هستيم از اينکه مطالب، بنيان‌ها و زيرساخت‌هاي فکري خودمان را با همين ابزار در قالب‌هاي متعدد به دنيا معرفي کنيم.

بابايي ابراز کرد: اميدواريم بتوانيم اهميت فضاي مجازي را دست‌اندرکاران و مسئولان فرهنگي و فني در کشور دريابند و بدانند که اگر اين عرصه را فراموش و رها کنند در دست دشمن خواهد بود و دشمن از آن به نحو خيلي خوبي عليه ما استفاده خواهد کرد.

وي در ادامه به منويات مقام معظم رهبري در حوزه افزايش جمعيت زد و گفت: بحث جمعيت يکي از موضوعات اين رويداد بود و طبق اعلام وزير بهداشت تا 20 سال آينده دچار تهديد جمعيتي هستيم. وزير بهداشت از زاويه علمي اين موضوع را بيان کرد در حالي که چندين سال است که رهبر معظم انقلاب اين موضوع را اعلام مي‌کنند و بايد بدانيم که جمعيت، يکي از موضوعاتي است که از آن تهديد مي‌شويم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه انصارالمهدي(عج) استان زنجان تاکيد کرد: امروز به وضوح مشخص شده که نفوذ در اين کار وجود داشته و 30 سال با بيت‌المال بر روي اين موضوع هم در سطح فرهنگي و هم در سطح وسيع در حوزه بهداشت، کار کردند که جلوي افزايش جمعيت را بگيرند و بايد حواسمان باشد که دشمن در اين حوزه برنامه‌ريزي کرده است.

وي افزود: اين در حالي است که جهان غرب به سرعت، مشوق‌هايي براي افزايش جمعيت ارائه مي‌دهد و از تجربه‌اي که شکست خورده، برگشته و برعکس براي افزايش جمعيت کار مي‌کند و در حوزه فرهنگي و هنري نيز افراد مشهور آن‌ها تبليغ افزايش جمعيت را مي‌کنند.

در ادامه فريدون رحيم پور مسئول مرکز فضاي مجازي سپاه انصارالمهدي(عج) استان زنجان نيز در اين مراسم در مورد برگزاري اين رويداد گفت: اين رويداد در سه بخش بازي‌هاي موبايلي، نرم‌افزارهاي موبايلي و پويانمايي برگزار شد. از هر بخش يک تيم به رقابت‌هاي کشوري و رويداد سراسري راه پيدا کردند و قرار است رويداد کشوري در هفته بسيج در تهران برگزار خواهد شد.

مسئول مرکز فضاي مجازي سپاه انصارالمهدي(عج) استان زنجان خاطرنشان کرد: تيم‌هاي برتر در استان زنجان تجليل شده و به رقابت‌هاي کشوري هم راه پيدا کردند.

گفتني است در پايان اين مراسم از تيم‌هاي برتر سومين رويداد توليد محتواي بسيج در 3 بخش بازي‌هاي موبايلي، نرم‌افزارهاي موبايلي و پويانمايي تجليل به عمل آمد.

 

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها