عصر آذربایجان

گزارش خبر

طوفان‌الاقصی ماحصل استقامت مردم فلسطین بود

طوفان‌الاقصی ماحصل استقامت مردم فلسطین بود

1402/09/18

عصر آذربایجان- مام جمعه زنجان، تحقق عملیات طوفان‌الاقصی را ماحصل مقاومت مردم فلسطین در برابر رژیم تا دندان مسلح صهیونیستی دانست.

آيت‌الله علي خاتمي در خطبه‌هاي اين هفته نمازجمعه زنجان با اشاره به از سرگيري حملات ددمنشانه رژيم جعلي صهيونيستي به غزه، گفت: آنچه که امروز همه جهانيان شاهد آن هستند، اين است که مردم مظلوم فلسطين با دستان خالي در مقابل دشمن تا دندان مسلح ايستادگي و مقاومت کرده‌اند.

وي با تاکيد بر اينکه مردم فلسطين از اين جنگ نابرابر سربلند، عزت‌مند و سرافراز بيرون خواهند آمد، افزود: بي‌ترديد نتيجه ايستادگي و مقاومت در هر عرصه‌اي منتج به سربلندي، عزت‌مندي و سرافرازي خواهد شد، همان‌طور که ملت ايران در طول دوران هشت سال جنگ تحميلي، دفاع جانانه و مقدسي انجام دادند و امروز سربلند واقعي هستند.

خطيب نمازجمعه زنجان با يادآوري اينکه ايستادگي و مقاومت ?? ساله مردم مظلوم فلسطين در برابر دشمن تا دندان مسلح صهيونيستي منجر به عزت‌مندي و سرافرازي آن‌ها خواهد شد، اظهار کرد: يکي از برکات ايستادگي و مقاومت چندين ساله فلسطينيان، شکل‌گيري عمليات طوفان‌الاقصي بود که منجر به سنگين‌ترين شکست و آبروريزي براي اسرائيل شد.

آيت‌الله خاتمي با اشاره به اينکه عمليات طوفان‌الاقصي در حالي محقق شد که اسرائيل ادعا مي‌کرد با امکانات تسليحاتي که در اختيار دارد، حتي کوچک‌ترين حرکت را در ابعاد يک مگس رصد مي‌کند، تصريح کرد: همه دنيا به عينه ديدند که عمليات طوفان‌الاقصي ابهت پوشالي رژيم کودک‌کش اسرائيل را فروريخت و آبروي اين رژيم را در بُعد امنيتي و نظامي برد.

وي با تاکيد بر اينکه اگر رژيم صهيونيستي امروز به شکست خود اعتراف نکند، مجبور است چند ماه ديگر با همراهي حاميان خود به اين شکست بدتر از آنچه که تصورش را مي‌کند، معترف شود، ادامه داد: رژيم صهيونيستي هيچ‌گاه نمي‌تواند ابعاد گسترده جناياتي را که امروز در غزه انجام مي‌دهد را از چشم جهانيان بپوشاند و دير يا زود مجبور است به جنايات خود اعتراف کند.

امام جمعه زنجان در ادامه به مناسبت‌هاي پيش رو در هفته آينده اشاره کرد و با يادآوري اينکه ?? آذرماه روز تشکيل شوراي عالي فرهنگي نام‌گذاري شده است، خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترين مسؤوليت در نظام مقدس جمهوري اسلامي به فرموده بنيان‌گذار کبير انقلاب اسلامي، حفظ فرهنگ است و حفظ اين فرهنگ منجر به اين خواهد شد تا بتوانيم در برابر تهاجمات فرهنگي مقابله کنيم.

وي همچنين با گرامي‌داشت ?? آذر به عنوان روز دانشجو، اظهار کرد: اين روز در انقلاب اسلامي از اهميت زيادي برخوردار بوده و به معناي واقعي کلمه روز استکبارستيزي است، از اين رو بايد توجه ويژه‌اي به قشر دانشجو که قرار است در آينده به عنوان مردان و زنان اهل سياست، فرهنگ، اقتصاد و … آينده اين کشور را رقم بزنند، داشته باشيم.

 

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها