عصر آذربایجان

گزارش خبر

۷۱ نامزد از رقابت‌های انتخاباتی در استان اردبیل انصراف دادند

۷۱ نامزد از رقابت‌های انتخاباتی در استان اردبیل انصراف دادند

1402/12/07

عصر آذربایجان- دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل، گفت: تا صبح امروز از مجموع ثبت‌نام‌کنندگان، 71نفر نامزد از رقابت‌های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان اردبیل انصراف دادند.

بهروز زلالي ، اظهار داشت: با خارج شدن اين 71 نامزد، مجموع کانديداهاي مجلس شوراي اسلامي در پنج حوزه انتخابيه استان اردبيل به 208 نفر رسيد.

وي تصريح کرد: از حوزه انتخابيه اردبيل، نير، نمين و سرعين 105 کانديدا، پارس‌آباد، بيله‌سوار و اصلاندوز 35 کانديدا، خلخال و کوثر 30 کانديدا، مشگين‌شهر22 کانديدا و گرمي و انگوت 16 کانديدا با هم رقابت مي‌کنند.

دبير ستاد انتخابات استان اردبيل گفت: از حوزه انتخابيه اردبيل، نير، نمين و سرعين تا صبح امروز 17 نفر، از حوزه انتخابيه پارس‌آباد و بيله‌سوار 26 نفر، از حوزه انتخابيه گرمي و انگوت هشت نفر، از حوزه انتخابيه خلخال و کوثر 9 نفر و از حوزه انتخابيه مشگين‌شهر 22 نفر از رقابت‌هاي انتخاباتي دوازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي انصراف داده‌اند.

زلالي افزود: مهلت انصراف کانديداها تا 72 ساعت قبل از شروع اتخابات تعيين شده تا با ارائه انصراف کتبي از گردونه رقابت‌هاي انتخاباتي خارج شده و انصراف خود را اعلام کنند.

وي خاطرنشان کرد: ما به صورت مرتب وضعيت انتخاباتي استان را مورد رصد و پايش قرار مي‌دهيم و تاکنون تبليغات انتخاباتي با آرامش و همراهي مردم در شهرهاي مختلف با شکوه هر چه تمامتر در حال برگزاري است.

دبير ستاد انتخابات استان اردبيل خاطرنشان کرد: ستاد انتخابات استان در آمادگي کامل بوده و هيچ نگراني از بابت تدارک شعبات، تعرفه‌ها و ساير ملزومات وجود ندارد و تلاش بر اين است تا از دستگاه‌هاي الکترونيکي براي رأي دادن استفاده شده و در صورت نياز رأي‌گيري کاغذي را نيز شاهد خواهيم بود.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها