عصر آذربایجان

گزارش خبر

دادگستری آذربایجان‌غربی از بانک‌های فعال در اقتصاد سالم حمایت می‌کند

دادگستری آذربایجان‌غربی از بانک‌های فعال در اقتصاد سالم حمایت می‌کند

1400/03/19

عصر آذربایجان- رئیس کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: در حمایت از فعالیت‌های سالم اقتصادی و تولید، بانک‌ها هم باید لحاظ شوند و دستگاه قضایی در کنار بانک‌ها بوده و از بانک‌هایی که در اقتصاد سالم منطقه نقش دارند حمایت می‌کند.

عصر آذربايجان- رئيس کل دادگستري آذربايجان‌غربي گفت: در حمايت از فعاليت‌هاي سالم اقتصادي و توليد، بانک‌ها هم بايد لحاظ شوند و دستگاه قضايي در کنار بانک‌ها بوده و از بانک‌هايي که در اقتصاد سالم منطقه نقش دارند حمايت مي‌کند.

 ناصر عتباتي در ديدار با مديران عامل بانکهاي استان با اشاره به نقش بانکها در بهبود مناسبات اجتماعي و کاستن از آسيبها اظهار داشت: بانکها نقش مهمي در بهبود مناسبات اجتماعي و کاستن از آسيبها دارند و اگر حمايت شده و به عنوان بنگاه مالي وارد عرصه توليد شوند بي‌شک فرمايش مقام معظم رهبري در خصوص جهش توليد، اقتصاد مقاومتي و مانع زدايي‌ها اتفاق خواهد افتاد.

عتباتي ادامه داد: منشاء بسياري از آسيب هاي اجتماعي و بزهکاري، در مسائل اقتصادي و مالي است که اگر بانکها در امر کار آفريني و اشتغال و حرفه آموزي و توليد دخيل باشند در کاهش جمعيت کيفري زندانها و آسيب‌هاي اجتماعي و بزهکاري بسيار موثر و نتيجه بخش خواهد بود.

رئيس کل دادگستري آذربايجان غربي گفت: در حمايت از فعاليتهاي سالم اقتصادي و توليد، بانکها هم بايد لحاظ شوند و دستگاه قضايي در کنار بانکها بوده و از بانکهايي که در اقتصاد سالم منطقه نقش دارند حمايت مي‌کند.

در ادامه سجاد قربان زاده دبير کميسيون هماهنگي بانکهاي استان نيز به سابقه خوب همکاري با آقاي عتباتي در استان اردبيل اشاره کرد و گفت: ما با رئيس فعلي دادگستري آذربايجان غربي، در استان اردبيل سابقه همکاري بسيار خوب و ارزشمندي داشته و از حمايتهاي بي دريغ وي از واحدهاي توليدي و بانکها بهره مند شده ايم.

قربان زاده ابراز اميدواري کرد: با تفاهم و همکاري با واحدهاي توليدي مشکل دار و حمايت‌هاي دستگاه قضايي استان گره از کار توليد در استان گشوده شده و تعداد کثيري از واحدهاي توليدي به چرخه توليد بازمي‌گردد.

 

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها