عصر آذربایجان

گزارش خبر

کاهش آسیب در مواقع بحران با رعایت دستورالعمل‌های عملیات زمستانی

معاون خدمات شهری شهردار تبریز تاکید کرد؛

1399/09/22

عصر آذربایجان - معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز گفت: توجه به دستورالعمل‌های مدیریت عملیات زمستانی در شهر منجر به کاهش قابل توجه آسیب‌ها و مشکلات احتمالی در مواقع بحران خواهد بود.

عصر آذربايجان - معاون خدمات شهري و اجرايي شهردار تبريز گفت: توجه به دستورالعمل‌هاي مديريت عمليات زمستاني در شهر منجر به کاهش قابل توجه آسيب‌ها و مشکلات احتمالي در مواقع بحران خواهد بود.

 محمدرضا قربانيان تبريزي با اشاره به دستورالعمل‌هاي مديريت عمليات زمستاني ابلاغي از سوي دفتر هماهنگي خدمات شهري سازمان شهرداري‌هاي کشور اظهار داشت: مهمترين بخش اين ابلاغيه تشکيل ستاد عمليات زمستاني در شهرداري‌ها و تعيين اقدامات لازم قبل، حين و بعد از بارش‌ها و همچنين عمليات زمستاني در شهرها است.

وي افزود: شهرداري تبريز از چند سال گذشته با بهره مندي از شيوه‌هايي نوين، استفاده از روش‌هاي آسيب‌زا در مديريت بارش برف و يخبندان را به حداقل رسانده است.

وي افزود: بر اساس دستورالعمل مديريت عمليات زمستاني وظايف و مأموريت‌هاي کليه معاونت‌هاي مناطق، سازمان‌ها و در قبل، حين و بعد از بارش‌ها اعلام شده است و در اين راستا همه موظفيم بر اساس تکاليف تعيين شده اقدام کنيم.

قربانيان در ادامه افزود: تمامي مناطق دهگانه بايد خود را براي مواجهه با برف زمستاني آمادگي نموده و اين اطمينان و آرامش خاطر را به شهروندان مي‌دهيم که مجموعه شهرداري با آمادگي کامل به پيشواز زمستان خواهد رفت.

معاون شهردار تبريز با تاکيد بر اهميت عمليات زمستاني بخصوص عمليات پيشگيري و يخ زدايي خيابان‌ها اظهار داشت: با اجراي برنامه‌هاي پيشگري از يخ زدگي معابر و يخ زدايي مي تو ان از اثرات بعدي مانند؛ آسيب تأسيسات و معابر شهري جلوگيري کرد.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها