عصر آذربایجان

گزارش خبر

راه روستایی 542روستای استان اردبیل برفروبی و بازگشایی شد

راه روستایی 542روستای استان اردبیل برفروبی و بازگشایی شد

1399/10/06

عصر آذربایجان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در پی بارش سنگین برف در 2روز اخیر راه ارتباطی 642روستا در استان مسدود شده بود که با تلاش راهداران تاکنون راه ارتباطی 542روستا بازگشایی شده و رفت و آمد در آنها در جریان است.

عصر آذربايجان- مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان اردبيل گفت: در پي بارش سنگين برف در 2روز اخير راه ارتباطي 642روستا در استان مسدود شده بود که با تلاش راهداران تاکنون راه ارتباطي 542روستا بازگشايي شده و رفت و آمد در آنها در جريان است.

کليم‌الله وثوقي  افزود: راهداران تلاش مي‌کنند تا راه‌ ارتباطي 100روستاي باقيمانده را امروز بازگشايي کنند و به احتمال زياد از فردا راه‌هاي ارتباطي تمامي روستاهاي استان باز خواهد شد.

وي با بيان اينکه بدنبال بارش برف ماموران راهداري نمک‌پاشي و برفروبي در جاده‌هاي استان را آغاز کرده‌اند، اضافه کرد: امسال براي بازگشايي جاده‌هاي استان 28هزار تن شن و نمک خريداري و در انبارها و راهدارخانه‌ها ذخيره شده است.

مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان اردبيل ادامه داد: 230دستگاه ماشين‌آلات سبک و سنگين با 420نيروي انساني در قالب 80گروه راهداري جهت انجام عمليات برفروبي و بازگشايي در محورها و گردنه‌هاي استان اردبيل مستقر هستند.

وثوقي با تقدير از همکاري و تلاش پليس راه، هلال احمر، اورژانس جاده‌اي و ساير نيروهاي امدادي از استقرار گروه‌هاي راهداري در تمام جاده‌هاي استان خبر داد و گفت: با تلاش همکاران اين اداره کل تاکنون هيچ مورد خاصي از گرفتار شدن مسافران در مناطق کوهستاني و سخت‌گذر گزارش نشده است.

او با بيان اينکه 139سامانه هوشمند نظارت و کنترل در جاده‌هاي استان نصب شده است، از رانندگان خواست به دليل نامساعد بودن شرايط جوي از سفرهاي غيرضروري پرهيز کرده و در صورت ضرورت با رعايت سرعت مطمئنه رانندگي کرده و وسايط نقليه خود را مجهز به تجهيزات ايمني از جمله زنجيرچرخ کنند تا سفر راحت و ايمني داشته باشند.

وي از مردم و مسافران خواست با توجه به شرايط اقليمي و آب و هوايي استان قبل از سفر با سامانه 141مرکز مديريت اطلاعات راه‌هاي اداره کل راهداري حمل و نقل جاده‌اي استان اردبيل تماس گرفته و از آخرين وضعيت راه‌ها مطلع شوند.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها