عصر آذربایجان

گزارش خبر

ميزباني اروميه در جام باشگاه‌هاي کشتي جهان قطعي شد

ميزباني اروميه در جام باشگاه‌هاي کشتي جهان قطعي شد

1399/02/28

گروه خبر: مديرکل ورزش و جوانان آذربايجان‌غربي گفت: رييس فدراسيون کشتي جمهوري اسلامي ايران موافقت خود را با ميزباني اروميه از جام باشگاه‌هاي کشتي جهان اعلام کرد.

گروه خبر: مديرکل ورزش و جوانان آذربايجان‌غربي گفت: رييس فدراسيون کشتي جمهوري اسلامي ايران موافقت خود را با ميزباني اروميه از جام باشگاه‌هاي کشتي جهان اعلام کرد.
 به گزارش عصر آذربايجان ،کيومرث پورايراندوست افزود: ميزباني اروميه از مسابقات جام باشگاه‌هاي کشتي جهان پيش از اين، مورد موافقت و حمايت استاندار آذربايجان‌غربي قرار گرفته و به عنوان يک مطالبه از فدراسيون کشتي درخواست شده بود.
 وي گفت: نامه موافقت »عليرضا دبير«رييس فدراسيون کشتي روز گذشته وصول شد تا اروميه بار ديگر شاهد يک رويداد ورزشي بين‌المللي باشد.
وي ادامه داد: اين مسابقات بعد از ليگ ملت‌هاي واليبال جهان، يکي از بزرگترين رويدادهاي بين‌المللي است که اروميه ميزباني آن را بر عهده خواهد داشت.
به گزارش ايرنا مسابقات جام باشگاه‌هاي کشتي جهان طي آبان ماه  امسال در اروميه برگزار خواهد شد و ظرفيت‌هاي اين شهرستان به زودي براي ميزباني شايسته اين رقابت‌ها آماده‌سازي مي‌شود.
هفته سوم ليگ ملت‌هاي واليبال طي سال ميلادي 2019 که به ميزباني اروميه برگزار شد، نقش موثري در پويايي اقتصادي شهرستان داشت تا جايي که اصناف اروميه تا پاسي از شب پذيراي مشتريان دور و نزديک بودند.
با پيگيري‌هاي کيومرث پورايراندوست مديرکل ورزش و جوانان آذربايجان‌غربي و محمدمهدي شهرياري استاندار آذربايجان‌غربي، شهر اروميه توانست ميزباني رقابت‌هاي کشتي را بر عهده بگيرد.
در اين راستا عليرضا دبير رئيس فدراسيون کشتي با ارسال نامه‌اي موافقت خود را با ميزباني اروميه در جام باشگاه‌هاي کشتي جهان اعلام کرد و ميزباني اين شهر در آبان 99 قطعي شد.
پس از ليگ ملت‌هاي واليبال جهان در اروميه، اين رويداد مهم بين‌المللي مي‌تواند بزرگترين ميزباني اين شهر قلمداد شود و اروميه تاکنون ميزبان رويدادهاي مهم بين‌المللي و جهاني بوده و تجربيات فراواني در ميزباني دارد و از سوي ديگر امکانات سخت‌افزاري مورد نياز را نيز فراهم کرده است.
در رقابت‌هاي ليگ کشتي آزاد بزرگسالان جهان در شهر اروميه که در ورزشگاه 6 هزار نفري غدير برگزار مي‌شود، يک تيم نيز از آذربايجان‌غربي حضور خواهد داشت و تلاش هيئت کشتي استان اين است که يک تيم قدرتمند را روانه اين مسابقات کند.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها