عصر آذربایجان

گزارش خبر

شکوه حضور مردم آذربایحان غربی در روز قدس

همه آمده بودند

1402/01/25

عصر آذربایجان=- امروز مردم و مسئولان روزه دار آذربایجان غربی با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس ثابت کردند حمایت از فلسطین فصل مشترک تمام آزادی‌خواهان است.

عصر آذربايجان=- امروز مردم و مسئولان روزه دار آذربايجان غربي با حضور پرشور در راهپيمايي روز قدس ثابت کردند حمايت از فلسطين فصل مشترک تمام آزادي‌خواهان است.

راهپيمايي با شکوه روز قدس در اروميه با حضور گسترده مردم روزه دار و هميشه در صحنه آذربايجان غربي از ميدان ولايت فقيه به سمت مصلاي امام خميني (ره) برگزار شد.

با وجود اينکه آغاز راهپيمايي روز قدس ساعت 10و 30دقيقه اعلام شده بود اما از اولين ساعات امروز جمعه خيابان‌هاي محل تجمع منتهي به مکان راهپيمايي مملو از جمعيت بود، پير و جوان، زن و مرد آمده بودند تا بار ديگر ثابت کنند ملت مظلوم فلسطين تنها نيستند.

همچنين امروز همزمان با روز قدس مردم روزه دار در اروميه و 17شهرستان استان با آغاز حرکت به سمت ميعادگاه‌هاي نماز جمعه طنين مرگ بر اسرائيل و مرگ بر آمريکا سر داده و ضمن تجديد ميثاق با آرمان‌هاي بنيانگذار انقلاب اسلامي و همدردي با ملت فلسطين خواستار توجه همه دولت‌هاي مسلمان و ملت‌هاي آزاده جهان به موضوع فلسطين اشغالي شدند.

امروز مردم هميشه در صحنه آذربايجان غربي و اروميه يکدل و هم صدا، آمده‌اند تا بگويند حمايت از مردم مظلوم فلسطين و دنيا مسئله اول اين ملت است.

با وجود اينکه هواي برخي از شهرهاي استان سرد بود اما هر لحظه به خيل جمعيت روزه دار حاضر در راهپيمايي افزوده شد و حضور زنان به همراه کودکان جلوه خاصي به راهپيمايي امروز بخشيد.

مردم روزه‌دار، مؤمن و انقلابي آذربايجان غربي امروز در لبيک به فرامين معمار کبير همزمان با سراسر کشور، الله اکبر سر داده و با شعارهايي حمايت و همدردي خود را با مادران و کودکان غزه اعلام کردند.

شکوه حضور مردم آذربايحان غربي در روز قدس/همه آمده بودند

روز قدس متعلق به تمام مسلمانان جهان است

يکي از شهروندان سني اروميه که به همراه خانواده اش در راهپيمايي روز قدس حضور دارد مي‌گويد: روز قدس متعلق به تمام مسلمانان جهان است و شرکت در راهپيمايي امروز وظيفه شرعي تمام مردم و مسلمانان است.

اسکندر معروفي با بيان اينکه به همراه خانواده ام در راهپيمايي امروز شرکت کرده‌ام تا ثابت کنم اتحاد مسلمانان به خصوص شيعه و سني همچون مشت محکمي بر دهان ياوه گويان خواهد بود ادامه مي‌دهد: سالهاست شاهد به خاک و خون کشيدن فلسطين عزيز و کشتار بي گناه مردم بي دفاع اين کشور در برابر رژيم غاصب اسرائيل هستيم و حضور مردم در راهپيمايي روز قدس ضمن اعلام انزجار از رژيم غاصب اسرائيل است به دنيا ثابت مي‌کند مردم فلسطين تنها نيستند.

وي با تاکيد بر اينکه برپايي راهپيمايي با شکوه روز قدس موجب ترس و واهمه اسرائيل غاصب و در رأس آن آمريکاي جنايتکار مي‌شود مي‌گويد: اتحاد، انسجام و همبستگي ملي و نيز مسلمانان مهمترين پيام راهپيمايي امروز به استکبار جهاني است.

شکوه حضور مردم آذربايحان غربي در روز قدس/همه آمده بودند

کشتار کودکان و زنان بي گناه فلسطين نشان دهنده عجز و ناتواني رژيم غاصب اسرائيل است

سراغ يکي از بانوان حاضر در راهپيمايي باشکوه اروميه مي‌روم از وي در خصوص علت حضور و مهمترين پيام راهپيمايي امروز روز قدس که مي پرسم مي‌گويد: حضور در راهپيمايي امروز کمتر کاري است که در حمايت از زنان و کودکان و نيز مردم بي دفاع فلسطين است که مي‌توانم انجام دهم.

زهرا عليزاده با اشاره به اينکه امام راحل با اعلام روز جهاني قدس مسئله فلسطين را احيا کرد ادامه مي‌دهد: امروز با توجه به کشتار خونين مردم بي دفاع و مظلوم فلسطين، سوريه و ساير کشورها به اهميت اين نامگذاري پي مي بريم چرا که دفاع از مردم فلسطين دفاع از اسلام و همبستگي ملت مسلمان جهان است.

وي با اشاره به کشتار مردم به خصوص زنان و کودکان در فلسطين، سوريه، لبنان و ساير کشورهاي منطقه مي‌افزايد: همين کشتار نشان دهنده عجز و ناتواني رژيم غاصب اسرائيل است که براي رسيدن به اهداف خود از هيچ ذلتي چشم پوشي نمي‌کند.

عليزاده حضور ميليوني مردم ايران و دنيا در راهپيمايي روز قدس را روز شکست و هراس رژيم غاصب اسرائيل و استکبار جهاني عنوان کرده و مي‌افزايد: استقبال گسترده امسال راهپيمايي روز قدس نشان دهنده جديد بيعت با آرمان‌هاي استکبارستيز امام راحل و لبيک‌گويي به منويات رهبر معظم انقلاب آيت‌الله‌العظمي خامنه‌اي است.

شکوه حضور مردم آذربايحان غربي در روز قدس/همه آمده بودند

حمايت از فلسطين و مردم مظلوم وظيفه هر انسان آزاد انديشي است

در ميان جمعيت مردم دنبال هموطنان آشوري و يا ارمني مي‌گردم به گروهي سه نفره مي‌رسم که با در دست داشتن عکسي از مسجد الاقصي فرياد مرگ بر اسرائيل سر مي‌دهند مي‌خواهم که مصاحبه کوتاهي در خصوص علت حضور و پيام راهپيمايي روز قدس داشته باشند.

آندرانيک عزيزيان با بيان اينکه روز قدس تنها متعلق به مسلمان نبوده بلکه به همه مردم آزادانديش جهان تعلق دارد مي‌گويد: ما نيز همچون سال‌هاي گذشته، همپاي ديگر هموطنان حقجوي خود در راهپيمايي روز جهاني قدس، حضوري گسترده و يکپارچه داريم تا فرياد ضد صهيونيستي خود را به گوش جهانيان برسانيم.

وي با بيان اينکه حضور در راهپيمايي روز قدس نشان دهنده اتحاد و يکدلي مردم ايران به دنياست مي‌افزايد: حمايت از مسلمانان ستمديده فلسطين که تحت سيطره ظلم و ستم رژيم غاصب مانند اسرائيل و استکبار جهاني در رأس آمريکا قرار گرفته‌اند بر هر فرد و انسان آزاد انديشي واجب است.

وي ضمن اعلام آمادگي انزجار از جنايات رژيم غاصب اسرائيل عليه مردم فلسطين، سوريه و نيز زنان و کودکان بي دفاع گفت: شعار مرگ بر اسرائيل شعار تمام ملت‌هاي آزادانديش جهان است که اميدوارم روزي شاهد تحقق آن باشيم.

چشم که مي‌چرخاني خيابان‌هاي شهر مملو از جمعيت روزه داري است که آمده‌اند تا ضمن لبيک به فرامين مقام معظم رهبري خشم و نفرت خود را از رژيم غاصب اسرائيل اعلام و مشت‌هاي گره کرده به همراه فريادهاي مرگ بر اسرائيل و مرگ بر آمريکا بار ديگر اتحاد و همدلي خود را به جهانيان نشان دهند.

دوباره به ميان جمعيت حاضر در راهپيمايي مي‌روم هر کس به طريقي آمده است تا ضمن لبيک به فرامين مقام معظم رهبري و حمايت از مردم مظلوم فلسطين خشم و نفرت خود را از رژيم اسرائيل نشان دهند.

مردم شيعه و سني در شهرهاي مختلف آذربايجان غربي با بالا بردن شعارها و پلاکاردهايي در محکوميت جنايات رژيم منحوس صهيونيستي خواستار بيداري مجامع بين المللي در مقابله با رژيم جعلي اسرائيل شده و از ملت‌هاي آزاده و مسلمان خواستند بيش از گذشته نداي مظلوميت مردم فلسطين را از عزه و کرانه باختري که اسير و محصور سياست‌هاي رژيم اسرائيل و حاکمان مرتجع منطقه شده‌اند را بشنوند.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها