عصر آذربایجان

گزارش خبر

تداوم قطعی آب در ارومیه/ مشکل 3500مشترک تا امشب برطرف می‌شود

تداوم قطعی آب در ارومیه/ مشکل 3500مشترک تا امشب برطرف می‌شود

1400/07/29

عصر آذربایجان- از ظهر دیروز جریان آب بسیاری از مناطق شهر ارومیه به علت فرسوده بودن شبکه و ترکیدن لوله دچار قطعی شده است.

عصر آذربايجان- از ظهر ديروز جريان آب بسياري از مناطق شهر اروميه به علت فرسوده بودن شبکه و ترکيدن لوله دچار قطعي شده است.

 از ظهر ديروز جريان آب بسياري از مناطق شهر اروميه به علت ترکيدگي لوله با افت فشار مواجه و تا ساعت 12 شب قطع شد. اين مسئله سبب مشکلات بسياري براي شهروندان براي شستشو و بهداشت و آب شرب شده و براي ساعاتي زندگي مردم را دچار اخلال کرد.

امروز هم در ادامه تکميل عمليات رفع اتفاق خط انتقال آب 600 ميلي متري واقع در ابتداي پل شهيد مدرس، جريان آب قطع و در بسياري از مناطق شاهد افت فشار آب هستيم.

هم اکنون سه هزار و 500 نفر مشترک آب در خيابان‌هاي برق، شصت طناب، ورزش، عمار، ياسر، ارتش، جاده انهر، مدرس، بلوار رجايي، وکيلي، ارشاد، بيمارستان امام خميني(ره) و خيابان استادان با مشکل قطعي يا افت فشار آب مواجه هستند.

هر چند که تانکرهاي آب‌رساني به صورت آماده‌باش براي ارائه خدمات به مشترکان در مناطق شامل احتمال قطعي و يا افت فشار آب مستقر شده است.

بنا بر اعلام شرکت آب و فاضلاب آذربايجان‌غربي، جريان آب که از ساعت 13 امروز قطع شده است تا ساعت 17 امروز وصل و مردم مي‌توانند از آب شرب بهره‌مند شوند.

همچنين بنا بر تاکيد شرکت آب و فاضلاب آذربايجان‌غربي، شهروندان و مشترکان بايد در اين شرايط قطعي برق، در مصرف آب صرفه‌جويي کنند تا شبکه به حالت اوليه بازگردد.

مدير آب و فاضلاب شهرستان اروميه در اين زمينه به خبرنگار تسنيم اظهار داشت: همکاران شرکت آب و فاضلاب شهرستان اروميه از نخستين دقايق ترکيدگي لوله آب در محل حضور داشته و از 48 ساعت گذشته بدون وقفه به دنبال اصلاح شبکه هستند.

خسروزاده تصريح کرد: با توجه به اينکه هم‌اکنون سه هزار و 500 مشترک آب در اروميه دچار قطعي و يا افت فشار آب شده‌اند، همکاران شرکت آبفا در تلاش براي برقراري جريان آب شرب تا پايان امشب هستند.

وي افزود: برنامه کاري امور آب شهرستان اروميه، افزايش شبکه بوده و در قالب اعتبارات سالانه نيز نسبت به اصلاح و مرمت شبکه آب در سطح شهرها و روستاهاي شهرستان اروميه اقدام مي‌شود.

 

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها