عصر آذربایجان

گزارش خبر

عقب ماندگي ها در نهضت ملي مسکن جبران شود

سرپرست استانداري آذربايجان شرقي:

1403/03/06

گروه خبر: سرپرست استانداري آذربايجان شرقي گفت: با توجه به اينکه در حوزه نهضت ملي مسکن آذربايجان شرقي عقب ماندگي وجود دارد، بايد اين وضعيت جبران و به ويژه مسکن قشر محروم تامين شود.


 به گزارش  عصر آذربايجان، تراب محمدي در جلسه شوراي مسکن افزود: وظيفه تمام مديران در دستگاه‌هاي مختلف اين است، راهي را که رئيس جمهور شهيد شروع کرده، با قوت ادامه دهند و تا آخرين لحظه به خصوص در حوزه نهضت ملي مسکن کارها را پيش ببرند.
سرپرست استانداري آذربايجان شرقي به جبران عقب ماندگي‌ها تاکيد کرد و گفت: با توجه به اينکه در حوزه نهضت ملي مسکن آذربايجان شرقي عقب ماندگي وجود دارد، بايد اين وضعيت جبران و به ويژه مسکن قشر محروم تأمين شود.
محمدي، کنترل نرخ اجاره بها را ضروري دانست و گفت: در خصوص کنترل اجاره بها بايد تدابيري انديشيده شود تا نرخ آن مديريت شود و به صورت لجام گسيخته افزايش پيدا نکند.
وي تاکيد کرد: اتحاديه املاک، شهرداري‌ها و ادارات کل صمت و تعزيرات حکومتي با برگزاري جلسات مشترک در خصوص نرخ اجاره بها کار کارشناسي جدي انجام دهند.
سرپرست استانداري آذربايجان شرقي ادامه داد: مستأجران جزو اقشار آسيب پذير جامعه هستند و به هر نحوي نتوانسته‌اند صاحب مسکن شوند، بايد مورد حمايت قرار گيرند.محمدي با تسليت شهادت دکتر سيد ابراهيم رئيسي و شهداي خدمت افزود: طبق فرمايشات رهبر معظم انقلاب، خلائي در مديريت کلان کشور به وجود نخواهد آمد.سرپرست استانداري آذربايجان شرقي تاکيد کرد: کشور مستحکم است و در سايه تدابير رهبر انقلاب و همچنين وحدت و انسجام مردم مشکلي در اداره کشور پيش نمي‌آيد.
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار آذربايجان شرقي نيز گفت: در نهضت ملي مسکن برنامه‌ها در استان در حال انجام است.
جبارعلي ذاکري گفت: با وجود حادثه ناگواري که روي داده، مسؤليت ما سنگين‌تر شده است و بايد با تلاش مديران، قول رئيس جمهور شهيد و استاندار شهيد به مردم عملي شود.معاون هماهنگي امور عمراني استاندار آذربايجان شرقي اظهار کرد: در يک ماه آينده حرکت‌هايي در راستاي تحويل زمين براي جواني جمعيت و همچنين مسکن روستايي انجام و عملياتي خواهد شد.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها