عصر آذربایجان

گزارش خبر

حراج تراکتور!

حراج تراکتور!

1400/05/31

گروه ورزشي: پنجره نقل و انتقالاتي باشگاه تراکتور بسته است و مديران اين باشگاه باتوجه به نداشتن منابع کافي براي پرداخت بدهي‌هاي باشگاه به سراغ فروش بازيکنان تاثيرگذارشان رفتند.

گروه ورزشي: پنجره نقل و انتقالاتي باشگاه تراکتور بسته است و مديران اين باشگاه باتوجه به نداشتن منابع کافي براي پرداخت بدهي‌هاي باشگاه به سراغ فروش بازيکنان تاثيرگذارشان رفتند.
 در اين ميان چند بازيکن اصلي اين تيم هم با پايان قراردادهايشان از تراکتور جدا شدند تا نگراني‌ها براي آينده اين تيم در صورت باز نشدن پنجره نقل و انتقالاتي دو چندان شود. تراکتور بايد کمتر از يک ماه ديگر در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان به مصاف النصر عربستان برود اما پرشورها شرايطي را تجربه مي‌کنند که تنها اميدشان براي صعود، رخ دادن معجزه‌اي در روز بازي است.
 بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتي تراکتور يکي از بزرگترين مشکل اين باشگاه در آستانه بازي با النصر و شروع رقابت‌هاي ليگ برتر است؛ پنجره‌اي که طبق اعلام جمشيد نظمي، مديرعامل تراکتور به خاطر بدهي 45 ميليارد توماني بسته است.
اما مشکل بزرگتر تراکتوري‌ها عدم وجود منابع کافي براي پرداخت اين بدهي هنگفت است. اين مشکل باعث شده که مديران تراکتور به سراغ فروش بازيکنان‌شان بروند تا شايد از اين طريق بتوانند بدهي‌هايشان را پرداخت کنند.
 با اين حال از بين اشکان دژاگه، مسعود شجاعي، محمدرضا خانزاده، حميد بوحمدان، مهدي تيکدري و ميثم تيموري که هر کدام بازيکنان فيکس تراکتور بودند، فقط تيکدري با پرداخت مبلغ رضايت‌نامه از پرشورها جدا شد و باقي آن‌ها بازيکن آزاد شدند.
 همچنين احتمال جدايي محمدرضا اخباري، دروازه‌بان تراکتور از اين تيم شنيده مي‌شود که فعلا باشگاه با اين جدايي مخالفت کرده است اما باتوجه به استراتژي باشگاه تراکتور، احتمال موافقت با جدايي اين بازيکن در صورت دريافت مبلغ رضايت‌نامه زياد است.در چنين شرايطي که باز شدن يا نشدن پنجره نقل و انتقالاتي در هاله‌اي از ابهام است، توقع مي‌رفت که مديران تراکتور براي حفظ حداقل دو، سه نفر از اين بازيکنان تلاش مي‌کردند تا در صورت باز نشدن پنجره، دست فراز کمالوند، سرمربي اين تيم در پوست گردو نماند.
 اهميت اين موضوع زماني براي هواداران تراکتور ملموس مي‌شود که صحبت‌هاي مديرعامل تيم‌شان را به ياد بياورند که گفت: "اگر با پرداخت 45 ميليارد تومان پنجره نقل و انتقالاتي را باز کنيم، نبايد انتظار بستن يک تيم گران قيمت را داشته باشيم. ما براي فصل آينده به پوست اندازي نياز داريم و هواداران بايد کمي تحمل کنند تا با بازنگري و سامان‌دهي مجدد، تيم‌مان را شکل بدهيم. ما تيم گران قيمتي نخواهيم بست، اما تيم خوبي خواهيم داشت.
شايد ستاره و فوق ستاره نداشته و مجبور باشيم از اين فصل عبور کنيم تا براي آينده تيمي قدرتمندتر و در حد انتظار هواداران ببنديم."
با اين اوصاف حتي در صورت باز شدن پنجره نقل و انتقالاتي تراکتور، بازيکن ستاره و باتجربه‌اي به تراکتور نخواهد آمد و اين باشگاه بايد به سراغ گزينه‌هاي جوان برود.
در چنين شرايطي حضور بازيکنان باتجربه کنار بازيکنان جوان اهميت بيشتري پيدا مي‌کند اما مديران تراکتور بي‌توجه به اين موضوع در حال از دست دادن بازيکنان باتجربه‌شان هستند. در مجموع با رويه‌اي که باشگاه تراکتور در پيش گرفته، بعيد است که آينده خوبي در ليگ بيست و يکم در انتظار پرشورها باشد و شايد بدترين نتيجه‌شان را از زمان بازگشت دوباره به ليگ برتر به دست بيايد.
مديرعامل باشگاه تراکتور جمشيد نظمي نيز در گفت‌وگو با خبرنگاران در تشريح جزييات جلسه با مالک باشگاه تراکتور، اظهار کرد: با توجه به اينکه مشکلات موجود در باشگاه، دغدغه هواداران است، از فرصت به وجود آمده استفاده کرده و در دفتر آقاي زنوزي حضور يافتيم.
وي افزود: در حضور مالک باشگاه جلسه‌اي مفصل با مديران مالي هلدينگ دريک داشتيم که طي اين جلسه به بررسي مشکلات مالي که با آن مواجه بوديم، پرداختيم.
وي ادامه داد: در اين جلسه تصميمات خوبي اتخاذ شد که با اجرا در طي روزهاي آينده، بخشي از فشار بدهي‌هاي باشگاه کاسته خواهد شد.
 مديرعامل باشگاه تراکتور خاطرنشان کرد: همچنين جلسه‌اي نيز با حضور آقاي زنوزي و فراز کمالوند برگزار شد که طي آن، مسائل مالي، فني، باز کردن پنجره و نقل و انتقالات تيم را بررسي کرديم تا بتوانيم با شرايط مناسبي وارد فصل جديد شويم.
به گزارش عصر آذربايجان به نقل از ايسنا ، نظمي ادامه داد: با تصميمات اتخاذ شده و تقسيم وظايف انجام گرفته، ان‌شاءالله از امروز کار خود را آغاز خواهيم کرد تا دغدغه‌هاي فکري موجود در بين مديران باشگاه و هواداران را به نحو احسن رفع کنيم و با يک تيم خوب وارد مسابقات شويم.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها