عصر آذربایجان

گزارش خبر

دهمین نمایشگاه تخصصی ادوات و ماشین‌‌های کشاورزی در زنجان افتتاح شد

دهمین نمایشگاه تخصصی ادوات و ماشین‌‌های کشاورزی در زنجان افتتاح شد

1400/08/05

عصر آذربایجان- دهمین نمایشگاه تخصصی ادوات و ماشین‌‌های کشاورزی عصر روز گذشته با حضور مسئولان استانی در زنجان افتتاح شد.

عصر آذربايجان- دهمين نمايشگاه تخصصي ادوات و ماشين‌‌هاي کشاورزي عصر روز گذشته با حضور مسئولان استاني در زنجان افتتاح شد.

 دهمين نمايشگاه تخصصي ادوات و ماشين‌‌هاي کشاورزي، سيستم‌هاي آبياري، دام و طيور، شيلات و آبزيان، سم، کود و بذر شامگاه سه‌شنبه با حضور مسئولان زنجاني افتتاح شد.

حجت‌الاسلام مهدي باقري نماينده مردم زنجان و طارم در مجلس در اين مراسم اظهار داشت: برگزاري نمايشگاه‌ به پويايي اقتصاد جامعه کمک مي‌کند و بايد تعداد برگزاري نمايشگاه‌ها در زنجان افزايش يابد.

وي با ابراز خرسندي از برگزاري نمايشگاه ادوات کشاورزي در محل نمايشگاه کاسپين گفت: هرچقدر بتوانيم کشاورزي خودمان را به سمت مکانيزه شدن پيش ببريم قطعاً در اقتصاد کشورمان تاثيرگذار خواهد بود. امروزه کشاورزي سنتي زيان ده است و بايد همه کشاورزان را به سمت پيشرفته شدن سوق دهيم.

نماينده مردم زنجان و طارم در مجلس با تاکيد بر اينکه کشاورزي مکانيزه سبب جلوگيري از مهاجرت روستاييان به شهرها مي‌شود، عنوان کرد: اميدواريم با رشد و توسعه کشاورزي که در دولت سيزدهم روي خواهد داد شاهد شکوفايي "توليد" محصولات کشاورزي شويم.

وي گفت: برگزاري نمايشگاه‌هاي اينچنيني کمک مي‌کند که کشاورزان از نزديک با پيشرفته‌ترين ادوات کشاورزي آشنا شوند و راغب شوند براي افزايش توليد محصولات خودشان از اين دستگاه‌ها خريداري و استفاده کنند.

رضا قنديلي مدير‌عامل شرکت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان زنجان در اين مراسم اظهار داشت: متاسفانه شيوع ويروس کرونا سبب شد که دو سالي برگزاري نمايشگاه‌ها در کشور مختل شود ولي به لطف خدا اميدواريم با روند سريع واکسيناسيون هرچه سريعتر شاهد ريشه‌کن شدن اين ويروس باشيم.

وي گفت: قطعاٌ برگزاري نمايشگاه‌ها به اقتصاد جامعه کمک مي‌کند و در نظر داريم نمايشگاه‌هاي زيادي را در استان در آينده برگزار کنيم.

 

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها