عصر آذربایجان

گزارش خبر

دشمنان ‌اخلال در ‌‌پیشرفت نظام را دنبال می‌کنند‌

دشمنان ‌اخلال در ‌‌پیشرفت نظام را دنبال می‌کنند‌

1401/12/23

عصرآذربایجان- فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب کشور گفت: دشمنان نظام و انقلاب با برنامه‌ریزی به دنبال اختلال در پیشرفت نظام بوده‌اند و بدون شک بصیرت به عنوان عامل خنثی‌ساز دسیسه‌های دشمنان است.

عصرآذربايجان- فرمانده قرارگاه منطقه اي شمال غرب کشور گفت: دشمنان نظام و انقلاب با برنامه‌ريزي به دنبال اختلال در پيشرفت نظام بوده‌اند و بدون شک بصيرت به عنوان عامل خنثي‌ساز دسيسه‌هاي دشمنان است.

 سردار سرتيپ پاسدار جليل بابازاده قانع  در مراسم رونمايي از کتاب دفاع مقدس در اردبيل اظهار داشت: امنيت و آرامش کشورمان را مديون و مرهون خون پاک شهداي والامقامي هستيم که با گذشت از جان و مال و فرزندان خود درس ايثار و شجاعت را به ما آموختند که اين موضوع تحقق ادامه راه شهدا و تکريم خانواده‌هاي آنان را بر همگان آشکار کرد.

وي با اشاره به اينکه دشمنان نظام و انقلاب با برنامه‌ريزي به دنبال اختلال در پيشرفت نظام بوده‌اند گفت: بصيرت به عنوان عامل خنثي‌ساز دسيسه‌هاي دشمنان است که بايد در جنگ رسانه‌اي به آن توجه شود تا بتوانيم توطئه‌ها و نقشه‌هاي شوم دشمنان را خنثي و برنامه‌ريزي براي آينده براي تقويت اين محوريت داشته باشيم.

بابازاده افزود: دفاع مقدس نماد و محور وحدت است و تبيين ارزش‌هاي دفاع مقدس مانند يک نهضت جهادي بر همگان واجب است چرا که توجه به دفاع مقدس و نيز برنامه‌ريزي در اين زمينه بايد به عنوان يک اولويت اساسي و مهم در دستور کار باشد و بتوانيم از اين طريق امنيت و آرامش پايدار کشور را شاهد باشيم.

فرمانده قرارگاه منطقه اي شمال غرب کشور خاطرنشان کرد: ادامه راه شهدا و تکريم از خانواده هاي شهدا و ايثارگران به نوبه خود حائز اهميت و اساسي است و در اين زمينه بايد با هوشياري نسبت به توطئه هاي دشمنان آگاهي‌سازي شود و با فرهنگ‌سازي در اين زمينه به تمامي اهداف خود در ترويج فرهنگ ايثار و شهادت جامه عمل پوشانده شود.

ابازاده افزود: داشته‌هايمان را مديون خون پاک شهداي والامقامي هستيم که با گذشت از جان و مال و فرزندانشان درس بزرگ ايثار را در جامعه مرهون ساخته و رسالت خطير و حساسي را بر عهده همگان گذاشته‌اند که بايد به اين وظيفه مهم و اساسي جامه عمل پوشانده شود.

گفتني است؛ در پايان اين مراسم از کتاب «ليلاي مجنون» مجموعه خاطرات آزاده جانباز «سيد محمود پور موسوي» از آزادگان عمليات خيبر به نويسندگي «فرانک انصاري» رونمايي شد.

منبع :

برچسب ها:

نظرات کاربران

    بازگشت به ابتدا صفحه

ارسال نظر

اخبار مرتبط

هزینه سرمایه ملی برای دریاچه ‌بیمارارومیه خیانت است

پدر علم کويرشناسي ادعا كرد
خروج

پدرعلم کویرشناسی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور صرف هزینه کلان برای انتقال آب به دریاچه ارومیه کار عقلانی نیست، گفت: این دریاچه بیمار است و به هیچ عنوان احیا نخواهد شد.

۹۰ درصد فسادهای مالی ناشی از رانت اطلاعاتی در دولت است

نماينده مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي:
خروج

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۹۰ درصد فسادهای مالی از رانت اطلاعاتی در دولت است و پایه فساد اخلاقی نیز فساد مالی است.

بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:با توجه به وضعيت اسفبار اشتغال در آذربايجان غربي، وجود 40 هزار فارغ‌التحصيل بيکار در اين استان و بهبود وضعيت اشتغال و کسب و کار در گرو اهتمام جدي مسئولان است.

افزايش اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي استان

عصر آذربایجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش:شش ماه نخست امسال شاهد افزايش 217 درصدي اجراي احکام قضايي در خلع يد مناطق جنگلي از لحاظ مساحت در استان بوده و با توجه به نقش و اهميت منابع طبيعي بايد بهره‌برداري اصولي از آن مورد توجه جدي قرار گيرد.

تيغ مشکلات مالي بيخ‌ گلوي ناشران کتاب

گزارش
خروج

گروه گزارش: گرفتن مجوز کتاب، چاپ و انتشار آن و در ‌‌نهايت توزيع و پخش کتاب از پروسه‌هاي دشواري است که همه ناشران چه کساني که سال‌ها در اين زمينه فعاليت دارند و چه کساني که تازه وارد حيطه نشر شده‌اند از دغدغه‌هاي اصلي فعالان اين بخش به شمار مي‌رود دغدغه‌هاي ناشران استان آذربايجان غربي گلايه‌هاي زيادي از آن دارند.

تندرستی

نذري وتهديد سلامت عزاداران
خروج

گروه تندرستي:در دهه اول ماه محرم بسياري از تكايا، مساجد و حسينيه‌ها غذاي نذري مي‌دهند. هرچه هم كه به تاسوعا و عاشوراي حسيني نزديك‌تر مي‌شويم، هيات‌هاي بيشتري به خيل عزاداران و نذري‌دهندگان مي‌پيوندند و از طرفي بر گيرندگان غذاي نذري هم افزوده مي‌شود.

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي

پاسخ امام زمان (عج) به چند شبهه عاشورايي
خروج

گروه دين و انديشه:کافيست فقط چند لحظه به ماه محرم و روزهاي عزاداري بر امام حسين عليه السلام بيانديشي. اين فکر ناخودآگاه يک شيعه را به ياد امام زمان خويش مي اندازد که آن حضرت چه نگاهي به اين ماه دارد و انديشه و افکار او در اين باب چگونه است؟

مبالغه‌گويي مهم‌ترين آسيب در عزاداري‌ها است

امام جمعه مياندوآب:
خروج

گروه خبر:امام جمعه مياندوآب گفت: اغراق و مبالغه مهم‌ترين آسيب در آئين‌‌هاي عزاداري امام حسين (ع) است.

ايجاد امنيت اجتماعي پايدار نيازمند خرد جمعي

عصر آذربايجان گزارش مي‌دهد
خروج

گروه گزارش: امروزه امنيت اجتماعي به يکي از مهمترين مباحث در بحث امنيت تبديل شده است؛ ايجاد امنيت اجتماعي پايدار به ويژه در استان‌هاي مرزي، نيازمند همت جدي تمام متوليان بخش فرهنگي و اجتماعي است.

معماي حل نشده راه هاي زير زميني تبريز

گفتگو
خروج

گروه تاريخي:?راه هاي زير زميني و عجايب ناشناخته آن هميشه در فيلم هاي علمي تخيلي يکي از سکانس هاي مشهور و مورد علاقه کارگردانان و تماشاگران است و آنها را روي صندلي سينما يا مقابل صفحه جادويي تلويزيون ميخکوب مي کند.

استان زنجان ظرفيتي ناشناخته براي کشورهاي قفقاز

گزارش
خروج

گروه سياسي: استان زنجان در شمال‌غرب کشور مسافت قابل قبولي با کشورهاي قفقاز دارد، اما اين ظرفيت براي اقتصاد زنجان به خوبي به کارگيري نشده است.

درباره نشریه عصر آذربایجان

خروج

«عصر آذربایجان» نخستین نشریه منطقه ای استان های آذربایجان غربی ،آذربایجان شرقی،زنجان و اردبیل هست

سایر اخبار این موضوع

پربازدیدترین خبرها

پرتفسیرترین خبرها